Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy álmomban...

Miért van az, hogy álmomban gyakran török- zúzok, őrjöngök valami miatt, illetve sokszor verekedek?

Figyelt kérdés
Pedig ébren tök nyugodt vagyok, nincsenek haragosaim, sérelmeim sem.

2021. szept. 1. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Valami biztos van, amit elnyomsz magadban. Az nem jelent semmit, hogy a felszínen nem így tűnik. Lehetnek akár apró dolgok is, nem fejezed ki az érzéseid bizonyos helyzetekben, aztán ezzel nem is foglalkozol többet, de az ugyanúgy elraktározódik benned, csak jó mélyen.

Sokszor észre sem veszi az ember, hogy mikor fojt el magában valamilyen érzést, mert lehet, hogy nagyon régen tanulta meg elfojtani, és így gondolkodás nélkül el is tűnik a felszínről.

Főleg azoknál az embereknél jellemző ez, akik passzív agresszívak, látszólag békések és nyugodtak, viszont nem merik érvényesíteni magukat (általában önbizalomhiány miatt), kerülik a konfliktust, mindenkivel próbálnak jóban lenni, vagy legalábbis semlegesnek maradni. Mindeközben ezek az élmények nyomot hagynak bennük, lehet, hogy azt fogják gondolni, hogy "jó ez így, megelégszem ezzel", lehet, hogy képesek nyugodtak maradni és fenntartani a békéjük látszatát, de valahol mélyen zavarja őket a dolog. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy biztos minden úgy történik, ahogy igazán szeretnéd?

2021. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdtél el velétlenul kick box edzésre járni? Ugyanígy votam ahogy te, de aztán lenyugodtam.
2021. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

elfojtott düh.


Az a baj, hogy ébren túl nyugodt vagy.

2021. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj belolem is ki szokott jonni az állat álmomban szerintem ez tudad allati dolog valaki vagy valami csak felbaxta az agyad és almodban adod ki jobb mintha ébren
2021. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Sok elfojtott indulat tud így manifesztálódni, álmok formájában.
2021. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is sok elfojtott duhom van de megsem almodok ilyen
2021. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!