Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A kisautómról álmodtam ami...

A kisautómról álmodtam ami most szervizben van. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Van egy yarisom amit 24-én beadtam a szervizbe, nagy munkálatok lesznek meg átalakítás.. (rohadás miatt 2 küszöbcsere, kipufogó rendszer komplett cseréje, teljes alja csere aztán átviszik műszakin stb) elvileg 8án kapom vissza de ma éjjel a kocsival álmodtam.

Nagyon szeretem azt az autót, igazából ő az első kiskocsim és eléggé hiányolom már.


Ma éjjel valami olyat álmodtam hogy Hűvösvölgy környékén mentem az autóval és az egyik oldalán kész voltak a küszöbök, teljesen rozsdamentes, színre fújva a másik oldalán meg feketére le voltak festve a küszöbök de az sem volt már rozsdás. És menegettem vele, de hogy hova vagy miért azt nem tudom… valahol a hűvösvölgyi út környékén.

Igazából ahogy közeledik 8-a egyre többet gondolok rá hogy vajon kész lesz e határidőre meg hogy milyen lesz majd a hangja meg hogy fog kinézni rozsdamentesen meg hogy milyen jó lesz hogy újra visszakapom mennyit fogom használni stb..


Mit jelenthet amit álmodtam?


25/n

Szilvi



2021. szept. 4. 11:22
A kérdező szavazást indított:
Csak amiatt álmodtál róla mert sokat foglalkozol vele
Jót jelenthet az álom
Rosszat jelenthet az álom
7 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
azt nem tudom mit jelenthet, de, hogy nagyon unatkozol, ha ilyen kérdést teszel fel, az tuti
2021. szept. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Szilvi, nyugi, megcsinálják a csotrogányodat
2021. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Ha ennyire parázol ezen vegyél egy újabb kisautót. Sajnos, ha küszöböt kell cserélni egy kocsin, ráadasul mindkettőt ott akkor már a futómű bekötési pontok is rohadnak, ami veszélyes. Ráadasul, pár év után újra elkozd rozsdásodni majd a küszöb, törvényszerű sajnos. Ha szépen lefújják színre és nincs nagy eltérés akkor még normális áron el tudod adni. 2 millió körül, pár éves, nagyon jó állapotú autókat találni ebben a méretben. Pl: Nissan micra, Hyundai i10 egyikre se jellemző a rozsdásodás.

Yaris 1.33 motorost egyáltalán nem ajánlom.

2021. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3: nem rohadnak a bekötési pontok, akkor azt is mondták volna.

Pár év múlva nem fog elkezdeni rozsdásodni mert fogok rá tenni nagyon drága alvázvédelmet, illetve már megoldott a garázsban tárolás csak az előző tulajok hanyagolták el nagyon. Nem is tudom mi a francot csináltak ezzel a kocsival , sehol nem látni ilyen szar állapotú yarist. Még azon sem csodálkoznék ha direkt tették volna tönkre mert elvileg valami hitelből számították be és úgy került a kereskedésbe..

2 millió körül ezt még ha patika, akkor sem tudnám eladni de nem is akarom.

Ha álmaim autója lenne előttem nekem akkor sem kéne más kocsi. Van második kocsim de meg kell mondjam nem szeretem annyira…

2021. szept. 4. 12:47
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nagyon “érdekes állapotban” volt ez már a kereskedésben amikor 2019 tavaszán vettem.. antenna letörve, hátsó ablaktörlő nem volt, gyerek matricák meg dohányszag.. szerintem ez már ment volna a bontóba és azt mondták hogy beszámították vagy mi csoda.. nálam már biztos helye van és az a lényeg.
2021. szept. 4. 12:55
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális alvázvédelem 100e ft körül indul, ami ér is valamit. Ha azt mondják, hogy vidd oda pár óra múlva kész, na azt a helyet felejtsd el. Ez nem 1 napos munka. 1. Nap alapos mosás takarítás, majd száradás. 2. Nap Alvázvédőzésre előkészítés, csiszolás zsírtalanítás, rozsdaátalakítózás, maszkolás 3. Nap mehet rá legkorábban maga az alvázvédő. Rengeteg lehúzás épült erre, mert sok pénzt otthagynak érte és egyébként kb 15-20e ft az alapanyag. De az üregvédelem a legfontosabb, ezt mindenképp kérnék, ha már beletolsz ennyi pénzt. Arról tudj, ha összefújkodja a bunkója a fékcsöveket, kipufogót lengéscsillapítót stb, bukta a műszakin.
2021. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudsz olyan helyet ahol normálisan csinalják az alvázvédelmet? :D Erre az autóra én nagyon sokat fogok költeni.. még az unokáim is látni fogják és nem fényképről..
2021. szept. 4. 13:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok reklámot csinálni senkinek se. Kérdezd meg ahová vinnéd, hogy mennyi idő alatt lesz kész és hogy fotókat készítenek e közben róla. Ez eladásnál is fontos lehet majd. Én nem vennék meg olyan autót amin látszik az utólagos alvázvédelem és nem látom milyen volt alvázvédőzés előtt az alja. 1.0 yaris? Vagy 1.4 d4d?
2021. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
1.0
2021. szept. 4. 14:11
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az tényleg stabil motor, 400e km futottról is tudok. Jó látni, hogy így ragaszkodsz a kocsidhoz. :) Ritka manapság az ilyen ember. Ha valami gond van egy kocsival vagy akár párkapcsolati téren is igaz, inkább lapát és szevasz, minthogy megoldást találni. Szóval respect, pacsi és sok boldog kilómétereket. :)
2021. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!