Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álomba merülés hogyan...

Tudatos álomba merülés hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

(Először is tudom inkább tudományos kategória, de gondoltam itt nagyobb esély van válaszra)


Hallottam róla hogy nem lehetetlen és ma hajnalban ki is próbáltam, de nem jött össze.

Érdemes tudni hogy régebben volt több tudatos álmom is, reality check segítségével.

Ma amikor próbáltam merülni, oldalra feküdtem, számoltam lassan és nem mozdultam meg. Kb 5 percig voltam így és mindenem egyre jobban zsibbadt.

300 után már olyan érzésem volt mintha belesüppednék a matracba és az órakattogás is megszűnt körülöttem. Ilyenkor már nem éreztem a karomat se és nagyon hevesen vert a szívem. Azt hittem már álomban vagyok így csináltam egy tesztet de még ébren voltam, felkeltem inni mert ki voltam száradva.


Utána többször is próbáltam de csak enyhe zsibbadás volt, a süppedésig nem jutottam el. Még az álmaimra sem emlékszem, pedig arra szoktam.


Az érdekelne hogy ez a zsibbadás valami köztes állapot lehetett és ha igen mi a következő lépés? Egyáltalán lehetséges e ilyen módon álomba kerülni?

Nagyon örülnék ha olyanok válaszolnának akiknek volt már tapasztalata konkrétan az álomba merüléssel.



2021. szept. 10. 08:47
 1/4 A kérdező kommentje:
oké nekem is volt, de engem konkrétan a (most találtam meg a nevét) WILD technika érdekelne. Mik a tapasztalatok, mit rontottam el, stb...
2021. szept. 10. 09:36
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kovetkezo lepes az hogy mozgasba hozod az elkepzelt tested es nem csak fekszel az ágyban, mint egy darab fa, aztan varod a csodát

Ja es ne hagyd abba a mozgast mert elalszol

Lasd az alombeli kezed, tested, fogdoss meg mindent ami korulotted van

2021. szept. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam megint, most csak a végtagjaim zsibbadtak, a hasam nem tudtam ellazitani, talán azért mert lelegzesnel mozog? Illetve a nyelést se tudom meggátolni. Próbáltam koncentrálni az álombeli testre de akkor mindig nyelnem kellett.
2021. szept. 13. 08:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Feludj oldalt hatha jobb lesz
2021. szept. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!