Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy én meg a haverjaim ott voltunk a konyhámban de valamiért kimentem a házból és azt láttam hogy ég a szomszéd háza de amikor visszamentem akkor az egyik haverom lehányta az asztalt a többiek meg elküldték hogy menjen haza és utána a macskáim bejöttek a nappalimba és a WC-m ből elkedzett ömleni a sz*r és elárasztotta az egész házat és én meg a haverjaim menekültünk az utcára és bezártuk az ajtókat hogy ne árasszon el mindent a sz*r de rájöttünk hogy benthagytuk a macskákat és az egyik haverom be akart menni értük én meg láttam az ablakon hogy süllyednek le a macskák és amikor a haverom kinyitotta az ajtó akkor az egész házból ömlött a sz*r az utcára és amikor az egész udvar sz*ros lett akkor felébredtem. Mit jelent ez az álom?

2021. szept. 12. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Vannak alkoholproblémáid?

Mennyire szoktál takarítani?

Egészséges ételeket eszel?

Ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak.

Szerintem ez egy egészségi állapotra hívja fel a figyelmedet.

Salakanyag felgyűlt. Mozogj és igyál több tiszta vizet, friss terményeket.

2021. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!