Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vannak fura szexuális álmaid,...

Vannak fura szexuális álmaid, miről szólnak, kikkel?

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Vannak ..es alltalaban felebredek ra
2021. szept. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Vannak. A fétisemmel.
2021. szept. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek arcok, ismeretlenek. Csak a puncit és a testet látom. És szex, ezerrel. Van, hogy simán ágyba élvezek álmomban. Talán ki vagyok éhezve ilyenkor.
2021. szept. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán van, de többnyire ismeretlenek, vagyis csak álmomban tudom, ki az, valóságban nem ismerős. Általában ezek a fiúk, férfiak nem pont az eseteim, mégis különösen jó velük. Mintha álmomban lenne egy más oldalam, bár az is igaz, hogy álomban sokkal jobb a szex, hiába tökéletes a valóságban is, az álomban jön hozzá még valami plusz testileg, lelkileg. Figyelem ezt is, mert jó lenne valóságba áthozni, de még nem igazán értem, a titkát, mi az oka, hogy ott érzek olyasmit, amit amúgy nem. Mintha álmomban kiélesednének az érzékeim.
2021. szept. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
80%-ban szexuális álmaim vannak 20% ra meg nem emlékszem, tehát valszeg az is ilyen.
2021. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 balkalolka ***** válasza:
7%
Édesanyáddal.
2021. szept. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Haverjaimmal szexpartikat rendezünk szexel mindenki mindenkivel
2021. szept. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az álmaim egy kis részében valamit keresek. Hol parkoltam az autómmal, utazni akarok, keresem a vonatot, de mire megtalálom elment, keresem a feleségemet egy nagyvárosban, de pont akkor van valami gond a telefonnal. Ez talán 10 százalék. Ezek rossz álmok.


Az álmaim többsége a szexxel kapcsolatos. Többnyire a korábban átélt eseményeket álmodom újra kisebb változásokkal, más személyekkel. Sokszor a feleségemet álmodom olyan helyzetekbe, amiben mással voltam. 2 évtized óta is imádom a feleségemet, talán azért "ugrik be" álmomban a régi csajaim helyébe. Reggelenként általában emlékszem az álmaimra, de sokszor az álló f.rkam emlékeztet rá, hogy valami történt álmomban, csak elfelejtettem.

2021. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonymus612 válasza:
100%
Néha szokott lenni mindig az osztálytársnőmmel
2021. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Anál szex, filigrán, idősebb nővel. Néha házas is az illető, és ez az álomban ki is derül...

30 F


Amúgy van még sok féle, de ez visszatérő.

2021. okt. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!