Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem jött össze a tudatos...

Miért nem jött össze a tudatos álom?

Figyelt kérdés

Sikerült teljesen ellazítanom a testem, elkezdett szó szerint magába szívni az ágy, majd tuhanó érzés fogott el, elméletileg ilyenkor kellett volna bekerülnöm az álmomba de mégsem sikerült.

Pár perccel később mintha elkezdett volna zsibbadni az agyam, na mondom most akkor biztos bekerülök, direkt vártam, mielőtt valóságtesztelek, de megint nem sikerült. :(


Amíg nem voltam biztos hogy le nem csillapodott még addig csak vártam mozdulatlanul, hogyhogy nem kerültem be az álomba, ha minden úgy történt ahogy kellett?



2021. szept. 20. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Vartad mozdulatlanul... es megis mire vartal?

Ez a baj


Kezdj el repulni vagy mozogni az elképzelt testeddel

De ne hagyd abba a mozgast mert elalszol

Az álomvilagba mashogy mukodnek a dolgok mint ébrenlétbe

2021. szept. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És hogyan kell mozgásba hoznom és pontosan mikor, amikor elkezdek zuhanni?
2021. szept. 20. 14:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mar amikor lefekszel jobb ha oldalt fekszel es nem haton mar akkor kezd el érezni a mozgás érzését ahogy kikelsz az ágyból persze a fizikai testedet ne mozditsd meg

Megprobalhtsz forogni is az elképzelt testeddel beleforogni az álomba

Folyamatosan csinald ezt aztan álomba fogdoss meg mindent ami korulotted van

Amikor becsukod a szemed az ágyadban sötétséget latsz, probald meg latni a kezeid meg a tested, ezt az eros test tudatosságot kell atvinni álomba

Sok gyakorlas kell ehhez az alomvilag nem olyan mint a fizikai vilag ha egy pillanatra megallsz megall minden es elalszol

Folyamatos mozgas a lenyeg

2021. szept. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a tipept, ma majd kipróbálom, aztán majd megírom hogy sikerült.
2021. szept. 20. 17:21
 5/10 A kérdező kommentje:

Ma nem volt paralizis, egyszerűen el sem kezdődött, de összejött egy tudatos álom, úgy hogy rájöttem, de fel is keltem utána.

Van valami technika a paralizis eléréséhez?

2021. szept. 21. 17:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Minek akarsz paralizist? Jobb benultan fekudni mikozbe fajnak az izmaid? Orulj neki hogy nincs paralizis

Nezd meg a Fazis c videot youtubeon

2021. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mert paralízisből könnyű átcsúszni tudatos álomba, vagy rosszul tudom?

Köszi a tippet, elkezdtem nézni.

2021. szept. 22. 00:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Érezheted magad két testben is, bár ha közel jársz a paralizishez akkor inkább a fizikai testedre fogsz koncentrálni a fájó izmok miatt, ezért kell minél előbb megfeledkezni a fizikai testről és mozgásba hozni az elképzelt testet az álomkörnyezetben

Ha mozgással nem megy, akkor forgással biztos menni fog


Itt a lényeg


[link]


Bár nekem ez azért nem jó, mert ébredés után az az 1 perc nekem édeskevés hogy a technikákat csináljam, plusz még elég kómás is a fejem, plusz még az esetek 99%-ban arra ébredek, hogy wc-re kell mennem és nagyon nem lenne jó úgy tudatos álomba menni, hogy közbe érzem hogy wc-re kell mennem

Szóval én maradok a tudatos viszaalvásnál


Ajánlom még a Theta Realms youtube csatornát, 5-7 óra hosszú meditációs zenék vannak fent, néha szoktam hallgatni fejhallgatóval halkan úgy, hogy nem hosszába hanem keresztbe fekszek az ágyon, hátam a falnak támasztom, talpam a padlón, valamikor délelőtt vagy délután is be szoktam menni tudatos álomba

Ha fekve elalszol, akkor ajánlatos a félig ülő testhelyzet, legjobb lenne egy kanapé, de sajnos olyanom nekem sincs

2021. szept. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Most délután megpróbáltam megmozdítani az álombeli testem amikor úgy éreztem, már majdnem alszok, de a fizikális testem mozdult csak meg :(


Következő próbálkozásnál sikerült tudatra ébrednem, de egy rémálomban és hiába tudtam hogy csak egy álom, elkezdett gyorsan verni a szívem és felébredtem, utána nem tudtam visszaaludni.

2021. szept. 22. 13:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Kozbe probalj meg latni is valamit, persze a szemed ne nyisd ki. Neha alom kozbe ugy jovok ra hogy almodok hogy eszembe jut hogy fura hogy csukott szemmel is latok

Akkor erdemes probalkozni amikor ugy erzed, eroltetni nem erdemes

En neha ugy erzem hogy eleg tompa a tudatom meg faradt vagyok akkor nem foglalkozok vele

Maskor elegge fel van porogve a tudatom akkor konnyebben megy

2021. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!