Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy nagyon furcsa álmom. Egy teremben voltam, ahonnan kiléptem egy folyosóra, majd kimentem az udvarra. Ekkor az osztálytársaim (a barátaim kivételével) elkezdtek kergetni, és szitkozódni, hogy gyűlölnek, az egyik lánnyal az élen. Én gyorsan visszafutottam a folyosóra, majd bementem a folyosó végi wc-be, bebújtam az ajtó mögé. Persze észrevettek, és elkezdtem ütni. Ugrottam pár percet az időben, amíg összevernek (gondoltam ezt nem volt kedvem megálmodni), majd arra lettem figyelmes, hogy az egyik volt osztálytársam, és jó barátom szétoszlatta a tömeget, majd odajött hozzám, és megvédett. Ezután találkoztam két emberrel, akik 1 évvel felettem járnak, és régebben kosaraztam velük, nem voltunk valami jó kapcsolatban, majd szóltunk egymásnak valamit, talán ők is vigasztalni próbáltak.

16/f idén kezdtem a 10. osztályt



2021. szept. 21. 19:58
 1/2 anonim válasza:
Szerentél barátkozni de nem mersz kezdeményezni tulsokat nézed azt hogy ki és hogyan néz rád félsz az elutasítástol új barátokat szeretnél de félsz a csalódástol inkább a régi barátaidra hagyatkozol. Szeretnél új barátokat de félsz hogy elutasítanak vagy épp nem fogadnának el ezt jelenti az álmod.
2021. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rendeződés zajlik le éppen benned. Most teszel helyre magadban dolgokat.
2021. szept. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!