Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom? Több...

Mit jelenthet az álmom? Több hónapja álmodtam ugyan azt amit tegnap este... Egy régi házban vagyok egy kör asztalt körbeülnek és gyertya van az asztalon de nem eggy hanem annyi gyertya amenyi fénykép emberek fényképe és egymás kezétfogják

Figyelt kérdés
Én pedig körbe sétálom öket mindnek megnézem az arcát de senkit nemismerek. Aztán leülök a parketára és az mondogassák egymásnak ha látsz valakit akkor szolj de ne enged el a kezem kezem én láttam egy gyereket lejöni a lépcsön egy bácsit katona magasítot sapkával vagy katona sapkával nem tudom és mondom hogy ott egy gyerek egy bácsi de engem nemm hallanak asztán felkelek de gyerek vagyok álmomban olyan 10körüli és amikor nem hallanak engem felkelek ezt több honapja egyszer megálmodtam és tegnap este megint ugyan így. Mit jelenthwt ez mennyek el egy jóshoz? Azt tudom hogy megérzem a szellemeket ha hiszitek ha nem a nagybácsikám mikor meghalt akkor még kicsivoltam és azt mondtam apa ittvan janibácsi érzem az illatát de csak eggy hejen éreztem a házban máshol nem amikor a mamám meghalt rá 2hétre megjelent álmomba beszéltem hozzá de ö nem válaszolt egy szép zöld füvesréten volt és egy barna padon ült ugyan abban a köntösbe láttam amiben utoljára volt és leültem mellé a padra amikor felkeltem akkor nagyon melegséget éreztem magam körül. Az álmom mit tegyek? Valaki segitsen
2021. szept. 21. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem egy szeánszra emlékeztet az első álmod. Vannak emberek, akik érzékenyebbek a túlvilági dolgokra. Általában ez inkább hátrány, mint jó dolog.

Álmunkban tényleg találkozhatunk elhunyt szeretteinkkel, beszélhetünk velük, ezt az utolsó álmodhoz írom.

Mit tegyél? Fogadd el, engedd el, gondolj rá szeretettel.

2021. szept. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor elsőnek megálmodtam akor nem gondoltam az álomra akkor hogy hogy vissza tért?
2021. szept. 23. 12:56
 3/4 Missi_Key ***** válasza:
igazából halott vagy és megidéztek
2021. szept. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt egy ilyen gondolatom de furának tartottam mert álmamban nem más ember bőrében voltam hanem a sajátomba csak gyerek ként és a reinkanácio az meg pont az hogy egy másik ember személy voltál elözö életedben de én élek nem haltam meg
2021. szept. 27. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!