Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent kukoricamezővel...

Mit jelent kukoricamezővel álmodni?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy valamiért elindulok egy állásinterjúra ami eléggé kietlen helyen volt és volt a ház háta mögött egy nagy kukoricamező és viharos idő volt szürke éggel. Mivel volt még időm elindultam a mező felé de közben láttam hogy az ablakból megláttak engem ezért a ház hátsó része fele akartam menni hogy ne lássanak de közben már beljebb voltam a mezőben és futottam de a látóteremet eltakarta a cikázó kukoricák mert ide oda néztem. Végül sikerült kijutnom és valahogy bejutni a házba ahol takaróval és teával fogadtak és itt ketté szakadt az álom. Az ijesztő az volt, hogy teljesen életszerű volt az álom mintha tudatos lett volna de nem teljesen. Mostanában, igaz egy jó ideje munkákat keresek, sokat találok és sok helyre lenne esélyem de válogatós vagyok nagyon és nem tudok sokszor dönteni lehet ezt akarta jelezni az álom, hogy hamarosan megtalálom a helyem valahol? Mostanában olyanokat álmodok hogy így mintha jeleznének nekem üzeneteket és nem úgy mintha az aznapi dolgokat álmodnám meg hanem utalás szerűen.

2021. szept. 26. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Este véletlenül nem nézted a Kukorica gyermekei c. horrorfilmet?
2021. szept. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1.Még csak véletlenül se néztem semmit kukoricával kapcsolatban.:D
2021. szept. 26. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit.
2021. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!