Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ezt már több hete?

Miért álmodom ezt már több hete?

Figyelt kérdés

Általában semlegesek nekem az álmaim, néha előfordul persze benne hülyeség, stb, de ez most valahogy mégis más.

Szóval úgy kezdődik, hogy az egyetem vagyok, és elkezdek intenzíven verekedni egy "barátommal", nem annyira jó vele a kapcsolatom, mint régebben, de azért mégis fura. Kiütöm, azután pedig felvállalom, hogy én rongáltam meg az egyetemet. Lényegében pisztollyal kilőttem az ablakokat, az elkövetőt pedig már több hete keresik.

Aztán előkapom a fegyvert és megmondom, hogy feladom magam, ha nem, akkor hívják rám a rendőrséget x óra múlva, mert y helyen leszek. Kimegyek arra a helyre, felállok egy korlátra, valamiért ott a duna is és lelövöm magam.

Ezt álmodom már nem tudom hányadszorra. Illetve ennek a variációit. Van, hogy a barátom meghal. Van hogy egy lányt kézen ragadok, amikor elmegyek, mert iránta vannak érzéseim már több éve, ugyanoda megyünk, de a végén csak feladom magam. Vagy hogy a verekedés után én is kómába esek, majd azután ismétlődik meg minden.

Valamiért mostanában nagyon rossz előérzetem is van ezzel kapcsolatban. Szoktak olyan álmaim lenni, hogy meghalok, vagy esetleg más közelemben lévő, azokon csak túllépek, mert nem nagyon érdekel, zavar, de ez olyan furcsa most.. talán félni is elkezdtem tőle, hogy mi lesz, mit jelenthet, mire utalhat

Valami ötlet, hogy mit jelenthet?



2021. okt. 2. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Álmodban egy egyetem vagy? - érdekes...
2021. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetemen van szerintem
2021. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1es, na szép, más elírást nem találtál esetleg?
2021. okt. 2. 22:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán az a bibid, hogy kívülállónak érzed magad. Érts meg jobban másokat és a szervezetet is aminek a tagja, része vagy. Magát az intézményt, emberileg és emberséggel közelíts magad, kollégáid és tanáraid felé. Tarts egy kis távolságot és csak figyelj, előítélet és ítélet nélkül. Ki mit csinál, kinek mi a szerepe, hogy élnek. Fogadd el azt, hogy ők is annyival boldogulnak csak, amennyijük van - érzelem és intelligencia szintjén. Értsd meg magad is, ha nem megy könnyen az elfogadás.
2021. okt. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!