Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem kívánt terhességről...

Nem kívánt terhességről álmodtam.Mit jelent? Arról szólt az álom, hogy egyéjszakás kalandból terhes lettem. Ultrahangon kiderült, hogy fiú, és már akkor látszott nagyon ronda lesz. Akkor meghoztam a döntést, nem akarom megszülni. Ennyi. Felébredtem.

Figyelt kérdés

2021. okt. 18. 12:33
 1/1 anonim válasza:
Sosem értettem az ilyen vadbarmokat,mint te,akik hisznek ebben a hülyeségben. Semmit nem jelent. Csak egy álom. Nem fog senki meghalni,nem áll meg a világ. Nem tudom,hallottál e már a tudatalattiról, nem tűnsz valami intelligensnek, ha olyanokból következtetsz mint például az álmok. Biztosan egy filmből egy benned megmaradt részlet,és egyszerűen maga az álom keveréke. Nem kell itt halálmadárkodni. Inkább töltsd valami hasznossal az időd,ne ilyen hülyeségeken agyalj mint a nyugdíjas vénasszonyok. Ez is olyan badarság mint a horoszkóp.😆🤦🏼‍♀️
2021. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!