Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy meghalt...

Azt álmodtam, hogy meghalt egy tanárom, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
3 napja álmodtam ezt és soha nem volt még ilyen valós az álmom. Nincs semmi különleges számomra ebben a tanárban, úgyhogy nem is értem miért álmodtam róla. Nem pontosan emlékszem az álomra csak, hogy meghalt. De a leges-legdurvább dolog az, hogy én a mai napig abban a tudatban éltem, hogy tényleg halott és akkor megjelent az órán én meg totál lesokkolódtam. Csak álltam és próbáltam felfogni, hogy mi van… Ezután jött a káosz mikor rámszólt a tanár, hogy miért nem válaszolok (névsorolvasás volt) én pedig egyszerűen kimondtam: ‘de hát Ön meghalt’ vagy valami ilyesmi… Az ezutáni rész már nem érdekes igazából a legtöbben kiröhögtek, de mindegy. Nagyon meg vagyok ijedve mert soha életembe nem történt még ilyen, nem is szoktam álmodni szinte soha, legalább is nem emlékszem rá. Ugye ez nem azt jelenti, hogy meg fog halni? Teljesen kivagyok szinte egész nap az ájulás kerülgetett, remegnek a kezeim és folyamatosan arra gondolok, hogy gyilkos vagyok. Pedig tisztában vagyok vele, hogy nem öltem meg és nem halt meg, de nem bírok valahogy uralkodni magamon. Mégis mit jelent ez az egész? Meg fogok őrülni?

2021. okt. 22. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Mondd el neki.
2021. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy álom volt, nem fog meghalni vagy legalábbis nem attól hogy te megálmodtad
2021. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Ezeket nem mi álmodjuk, hanem a nyomor.
2021. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!