Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halottal álmodni?

Halottal álmodni?

Figyelt kérdés
Rengetegszer álmodom édesanyámmal, aki tavaly elhunyt és elkísértük az utolsó percig. Viszont az álmomban mindig haldoklik, sosem egészséges. A végén meg is hal, ahogyan az életben is történt. De utána általában hazajön még betegen és elkezd újra és újra haldokolni, amég le nem játszódik az egész megint. A külseje pont olyan mint az utolsó hetekben, napokban, a személyisége pont olyan, mint aki küzd az életéért, vagy reménykedik. Számomra ez fájó mert én ennek ellenére nem így emlékezek rá és sokat is beszélek róla mindenkinek, milyen vidám életerős nő volt. Ezek az álmok lassan már mindennaposak lesznek, sokszor különböző horrorisztikus elemek is megjelennek amiktől gyerekkorom óta félek. (Pl pók, szellemek). És sosem az eredeti helyszínen zajlik az álom, hanem valami nyaraláson, vagy ahol épp vagyunk, hogy kiengedjük a gőzt. Erdőben, vizes helyeken, strandon, vagy a rokon házában. Néha pedig pont az ellenkezője, kórházban. Szakemberhez kéne fordulnom? Vagy meddig lesz ez így? Esetleg van köze valami üzenethez?

2021. okt. 27. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Megrendített a kérdésed, nagyon sajnálom édesanyád.

Biztos vagyok benne, hogy még nem dolgoztad fel az elvesztését, mindenkinél más a gyász időszaka. Nekem pl. 13 év alatt sem sikerült feldolgoznom apám halált, akkor 13 éves voltam.

Érdemes lenne szakemberhez fordulnod.

2021. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm a válaszod.
2021. okt. 28. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!