Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit Jelent, Ha álmomban...

Mit Jelent, Ha álmomban mindig csak egy valakivel szeretkezem, aki nem a párom?

Figyelt kérdés
Annyira romantikus érzelemmel teli álmaim egy bizonyos emberről, de tudom hogy nem lehet köztünk semmi!Lehetséges, hogy ő is álmodik rólam?
2010. szept. 3. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy mindig csak egy valakivel dugsz, aki nem a párod. És megkérdeztem tőle, lehetséges.
2010. szept. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem lehet, h inkább azzal a bizonyos illetővel akarsz inkább szeretkezni?"Lehetséges, h ő is álmodik rólam?"Ha te ezt kérdezed, akkor szerintem ez azt jelenti, h szeretnéd h ő is gondoljon rád:) Csak azért vagy a pároddal együtt, mert akivel álmodban szeretkezel azzal nem lehetsz?Ha így van, akkor ez tudod mit jelent...
2010. szept. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert ébren megkapod a párod,ki vagy elégítve valóságosan.A másik férfinál nincs így a valóságban,ezért a tudatalattid alvás közben teljesíti a vágyaidat.Az álom ott ér véget ahol a valóság kezdődik,hiszen te magad írod,hogy nem lehet köztetek semmi.Vedd úgy hogy két pasid van,és a legjobb hogy nem bukhatsz le vele a párod előtt.Mert egy álompasi.


Lehetséges hogy ő is álmodott már rólad,de ez lényegtelen mert "tudom hogy nem lehet köztünk semmi!".Álmok miatt nem érdemes megcsalni a párod,mert ha jobban megismernéd azt a férfit,könnyen kiderülhet hogy köze sincs az álomférfihoz,rosszabb esetben egy rémálom.

2010. szept. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Imádom a páromat és mégis vonzódom ahhoz a pasihoz a valóságban is!és jól ismerem, mert a párom rokona!elég gáz,de annyira hasonlítanak egymásra!
2010. szept. 3. 13:43
 5/5 A kérdező kommentje:
A 2.-nak: Valóban szeretném, ha rám gondolna! De csak szexuálisan!
2010. szept. 3. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!