Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért érzem több napja azt...

Miért érzem több napja azt felkelés után hogy lehet ez az utolsó amikor felkelek?

Figyelt kérdés
Szóval több napja, több alkalommal éreztem azt, hogy mikor felkeltem álomból elfogott az hogy most meghaltam e vagy ez lehet az utolsó nap amikor felkel és soha többet nem ébredek fel. Nem tudom hogy élek e vagy halok viszont nagyon nem akarom megtapasztalni azt hogy milyen nem létezni. De ez csak reggel van. Közvetlen ébredés után van ez pár pillanatig. Több álmomban voltak olyan képek amik félelmet, valakitől való félést jelentenek, viszont halállal sosem kivéve egyben de nem közvetlen hanem erős vihar volt, hídon voltunk idősekkel, közben valahogy híd romok alatt voltam, és agyrázkódásom volt. Itt is ezt éreztem utána. Nagyon rossz és szinte most minden nap ez van. Érdekes pedig nagyon nem gondolkozok ilyesmin a nap többi részében csak egy egy alkalommal viszont ez túlzás hogy minden ébredés után ezt érzem...

2021. okt. 29. 00:31
 1/8 anonim válasza:
65%
Alváskor az agyunk feldolgozza a legmélyebb gondolatainkat is, talán lehet hogy túlságosan félsz a haláltól tudatod alatt, ezért lehet talán. De nem vagyok se szakértő, se pszichiáter, talán ők tudnának rá megfelelő választ adni. de az is lehet hogy ennek a megszüntetése érdekében egy kicsit átfogalmazod magadban a halál fogalmát és megszűnik ez. ne félj a haláltól mert az egy természetes dolog és én azt hallottam hogy egyáltalán nem is fájdalmas. 😅 Természetesen nem mindegy hogy mikor hal meg az ember, de nem kell félni a haláltól sose, ha eljön értünk akkor úgyis elfog és ez ellen nem tudunk mit tenni. :) szép estét neked
2021. okt. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Az alvás minősége sok dologtól függ. Tedd rendbe azokat, amik változtak vagy nyomasztanak és újra jól alszol majd! :)

Alvási apnoé is okozhat ilyen tüneteket. Olyankor kimarad a légzés, így az oxigénhiány miatt az agy megzavarodik majd jó esetben felkelsz és gyorsan pótolod. Nagyon veszélyes betegség, mert 1x tényleg nem fogsz felkelni, ha nem kezelik!

2021. okt. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Volt egy ilyen álmod és azóta foglalkoztat, ezért újra előjön.
2021. okt. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Együtt érzek, csak optimista nézettel. Pulzus ok, légzés ok, akkor ez a nap is jól kezdődik.
2021. okt. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha meg szünszlétezni, nem fogod észre venni!
2021. okt. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs az egybe írásért!
2021. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3.az álom előtt is voltak ezek...
2021. okt. 29. 13:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez busido lesz.
2021. okt. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!