Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelentenek valamit a visszatér...

Jelentenek valamit a visszatérő álmok?

Figyelt kérdés
Már évek óta többször is álmodtam ugyan azt. Egy csuklyás nő kezében egy nyaklánccal sétál fel egy sziklaszerű dombra a viharban. Mellette ott van a tenger. Van amikor a nő felér a tetejére, akkor beledobja a láncot a vízbe, de volt már olyan is amikor közben felébredtem, és nem ért fel. Szerintetek jelent valamit?

2021. nov. 13. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is volt már ilyen sokszor.

Lehet hogy bizonytalanságot jelent (egyszer bedobja, valamikor fel se ér), és a tudatalattid üzenete. Azt, hogy mit jelent, azt te tudhatod, de szerintem a kétséget, bizonytalanságot. Azt javaslom, ne aggódj a végkimenetel miatt, mindennek megvan az oka, és hallgass a szívedre. 🙂

2021. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamit jelent, észre kéne venned, de nehéz ezt így megmondani, neked kell rájönni mi, mit szimbolizál.

Nekem is volt egy hónapokig tartó visszatérő álom, pályaválasztás előtt. Egy teljesen más szakmára mentem, de úgy alakult hogy így is úgy is oda kerültem, amit az álmom sugallt, és csak utólag jöttem rá, hogy talán azért volt ez, hogy abba az irányba menjek, ami az álmomban volt.

2021. nov. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Előző életekből itt maradt nyomok.
2021. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jelentenek, ez valami berögzült dologra utal.

Annyira nem egyszerű megfejteni, hogy itt sikerüljön.

2021. nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy valamihez ragaszkodsz (pl. egy emlék), de nem tudod elengedni, mert erős érzelmek kötnek hozzá.

A domb az út, amin keresztül eljutsz a célodhoz (vagyis hogy eldobd az emléket), valamilyen nehézséget szimbolizál. A vihar szintén egy akadály, ami az erős, akár zavaros érzelmekre utal. A tenger az élet jelképe, aminek a mélyére kerülne a nyaklánc, akkor végülis örökre elfelejtődne.

Akik csuklyát viselnek, eltakarják az arcukat, a valódi énjüket a világ elől.

Vagyis olyan életet szeretnél, amiben elfelejtesz egy számodra fontos dolgot, mintha sosem lett volna az életed része.

2021. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ohhhoo nekem minden honapban van nem szoktam ràgondolni ès vagy màr 10 en pàr ève nem làtam (iskolatàrs ) de minden honapban töbszöris àlmodom vele ès soha nem àlt hozzàm közel. De nem csak ő hanem helyek amiket soha èletemben nem làtam de viszatèrő ès ez màr vagy 7 ève ìgy megy màr megszoktam ès nem törödöm vele nem hiszem hogy jelet bàrmit de azèrt èrdekes
2021. nov. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!