Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok démonnal?

Miért álmodok démonnal?

Figyelt kérdés

Sokszor álmodok egy démonnal (legkorábban 8-10 éves lehettem, amikor először álmodtam vele), amely egy ló alakját ölti magára, csak a normál lovakhoz képest a pofája erősen megnyúlt és oldalt látszanak a fogai. Azt mondták nekem az álmomban (erre tisztán emlékszem), hogy a ló egy démon. Konkrétan eddig sosem bántott, csak gyakran megjelent.

Amint már mondtam, eddig nem bántott engem, mást viszont igen.

Ugyanis tegnap azt álmodtam, hogy miután megjelent a ló, utána a párommal voltam, s egy csecsemőt tartottunk a kezünkben, akiről kiderült, hogy halott.

Erre én nagyon megijedtem, elejtettem az élettelen csecsemőt és felriadtam.



2021. nov. 14. 20:24
 1/5 Grimfox ***** válasza:
85%

Démonnal álmodni a belső "árnyék éned" a rossz, szégyellt, vad, és ösztönös részeid szimbóluma. Ha ez egy ló formáját veszi fel, akkor annak a szimbolikáját kell egybeforrasztani a démonéval. A lónak van általános, és egyéni szimbolikája is. Az általánosnak utána tudsz olvasni, az egyénit pedig csak te tudhatod. Az árnyék éned a ló szimbolikus tulajdonságait viselik.

A halott csecsemő egy olyan dologra utal, ami már a kezdeteknél kudarcot vallott, csírájában elhalt, és te elvetetted magadtól. A ló jelenléte utalhat arra, hogy az, ami kezdetét vette, valahogy kapcsolódott a sötét oldaladhoz, vagy pedig ez a sötét oldalad, árnyék éned a felelős azért, amiért az elején elhalt. Olyasmire kell gondolni, amihez a párodnak is köze van. Közös terv, vagy valami amit ketten kezdtetek el csinálni, de már korán kellemetlen, vagy épp rossz véget ért. Ha a közelmúltra, vagy jelenre utalt az álom, valami hasonló jelentése lehet. Ha a közeljövőre utalt, az aggasztóbb, de erre kell legutoljára gondolnod, általában a jelen, és közelmúlt eseményeit mutatják az ilyen álmok.

2021. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Most én is rosszat fogok álmodni. Szerintem beszélj egy pszichológussal vagy egy szakemberrel. Ez nagyon komoly rémálom talán még rohamot is kaphatsz tőle.
2021. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hu. Nem kellett volna ezt most elolvasom. Igy éjszaka..

Amugy érdekes, mert nekem a "démon" szintén gyerekkoromban jelent meg lehettem vagy 5 éves..Holvan még akkor az árnyék én? Az enyém egy nyúl és egy ember formáját öltötte (szürke).Tehát egyszerre viselt emberi és állati vonásokat. Minden jel arra utal, hogy egyszer ébrenlétben is láttam.Hosszu történet...

Viszont ami érdekes, hogy gyerekkoromban sokszor éreztem hogy "nem vagyok egyedül", valami figyel.

Aztán időről időre voltak nagyon fura baleseteim , többször majdnem meghaltam ezek miatt. Lehutoljára úgy 20 éve álmodtam a démonommal . Egy sátorban ült és jósolt. Meg akart győzni, hogy nincs értelme az életemnek. Hát életemben nem voltam olyan depressziós mint az utána következő napokban. De szerencsére nem lett baj.

2021. nov. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Grimfox ***** válasza:
54%
Van különbség aközött, hogy ébren is észlelsz valamit, vagy ha csak álmodban. Noha az árnyék-én már gyerekkorban kialakul(mivel már akkor is vannak ösztönei az embernek, és érik negatív behatások), de ha ébren is látod, és ténylegesen befolyásolja az életed, akkor nem biztos, hogy belülről származik. Plusz a kérdezőnek nem ártott az álmában. Valószínűbb, hogy két külön dologról van szó-bár ez sem bizonyos.
2021. nov. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elég creepy álom,tetszik :D
2021. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!