Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Amolyan kinti összejövetelt akartunk tartani, ehhez kerestünk a szabadban megfelelő helyet. Találtunk egy tisztást, ott feküdt egy elég nagytestű kutya teteme.

Figyelt kérdés

Többször elmentünk amellett.

Szőrcsomók hullottak ki és ott voltak szétszóródva a tisztáson.

Nem volt büdös, még nem kezdett el bomlani. Valószínűleg nem régen halt meg.


Engem zavart. Egy idő után kértem, hogy inkább ne ott legyen az összejövetel.

Akkor még csak a bátyám és én voltunk ott, még csak a helyszínt kerestük.


Aztán volt ott egy kókuszdió.

Azt lehet, hogy tesómék hagyták ott a múltkor.


Később az autóban ültünk és tesóm driftelt. Egy olyan helyen ahol volt több meder, éppenhogy nem estünk bele. Víz nem volt ezekben.



2021. nov. 20. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! csak ritkán járok ide. Kihulló szőrcsomók jelzik múltbeli botlásaidat, cikis tetteidet, amik miatt most is pironkodsz. Az, hogy elkezdenek bűzleni, jelzi azt, hogy valaki emlékszik rájuk, és igyekszik felhánytorgatni őket. Ki tudja? Lehet, hogy éppen a bátyád az, aki ezeket a dolgokat az orrod alá dörgöli.


A kókuszdió mint szőrös gyümölcs is jelezhet egy ilyen múltbeli "égő" dolgot, aminek azonban van vagy lehet hasznos eredménye. Lehet, hogy a tesód leckéztetett meg úgy, hogy annak hatására kezdtél valamilyen hasznos dologba.

2021. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! :) Örülök, hogy benéztél és írtál! (Amúgy éppen azt írtam, hogy nem volt büdös a tetem. De mindegy.) Köszi a véleményt, megy a zöld!
2021. nov. 23. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2021. nov. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia megint! :)

Ide is tudsz majd írni, amikor erre jársz?


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1146797..

2021. nov. 26. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!