Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valami magyarázatot erre az...

Valami magyarázatot erre az álomra?

Figyelt kérdés

Anyukám 11, apukám 1,5 éve halt meg. Szoktam velük álmodni, különösen sokszor apu halála óta.

Legutolsó álmomban bántani akartak. Anyu szemben állt velem, valami hosszú bot volt a kezében, azzal böködte a lábamat. Apu mögötte állt, rám mutogatott és azt mondogatta: - Minek születtél meg?

Ennyi volt, mert felébredtem és borzasztó pocsékul éreztem magam az álom miatt.

Világ életemben nagyon jó volt a kapcsolatom a szüleimmel, szerettük egymást. Más álmaimban mindig ez a szeretet mutatkozott. Most meg...

Mit jelenthet?



#szülő, gyerek kapcsolat
2021. nov. 21. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Böffent egyet az agyad, és ez a furcsaság jött ki. Engedd le a süllyesztőbe a többi elfelejtett furaálom közé.
2021. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Ezt vedd meg,nem drága.Édesanyám már évtizedek óta ebből szokta kiolvasni a jelentéseket,szerinte nagyon hasznos.

[link]

2021. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es, ez nekem is megvan.
2021. nov. 21. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Akkor lapozgasd is.
2021. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
elhiszem, hogy rosszul esett, de inkább lépj túl rajta, ne foglalkozz vele
2021. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!