Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthet ez...

Szerintetek mit jelenthet ez az álom? Fontos

Figyelt kérdés

Egy igen furcsa almom volt... azt almodtam hogy a legjobb baratommal elmentunk egy boltba,es kajaltunk,kormot csinaltattam ott vasaroltunk par chipset es letort a kormom nem is jol epitette meg,es utana a no akie az a bolt volt egy 106 ezer forintos osszeget akart velem kifizettetni,osszevesztunk en osszetortem mindent a boltjaba es utana mondta hogy latta le lehet huzni engem es o megprobalta...aztan pedig nagyon gazdag volt az egesz csaladja egy hosszu egyenes ut vezetett dombon oda es jottek fel az unokai meg a fiai porscheval meg mindenfele autoval h mi tortent a nagymamajukkal es en kijottem es a halott nagymamam ala fekudt a vonat ala es meg akarta magat olni es en odamentem a kezembe vettem es mondtam ne feljen ezek nem vonatok csak autok es kikerulnek minket es kikerultek minket es felvettem es jol volt mentunk haza...aztan mikor nagyon sokan ismerosok es idegenek ott sorakoztak neztek en milyen torgelest levagtam es mikor bementem az asszony hazaba ott ultek sokan az uri unokai es eggyel szerelmesek lettunk egymasba elso latasra,megfogta a kezem es en megijedtem,elszaladtam onnan es utana jott es megkeresett engem a hazamba csak itt felebredtem...

Szerintetek mit jelenthet?



2021. nov. 25. 14:22
 1/3 anonim válasza:
85%
A feléig tudtam elolvasni, leakadtam a koromnál, ami köröm akart lenni gondolom... Egy mondatban ékezetek és vesszők nélkül, ez így nekem túl fárasztó. Ha normálisan leírod, megfogalmazod, akkor majd válaszolok.
2021. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nekem picit zavaros lett, nem értem.

Annyi jött le, hogy megcsináltattad a körmeid.

Utána letört,és számonkérted a készítőjét. Kiakadtak, mint egy agresszív valami.

Eddig értettem.

Stresszes vagy mostanában?

2021. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat,tényleg zavaros lett,de nagyon zavarosan is emlékszem ra,es nem tudom hogy rossz vagy jo erzeseket kelt bennem ez az álom...

Tehát van egy legjobb fiu baratom es azt almodtam hogy ő és én elmentünk egy boltba,es az egyszerre volt étterem,manikűrös,meg ilyenek

A hely tulajdonosa egy gazdag úri családból származó idősebb hölgy volt,és megrendeltük a kaját,míg készült meg csináltattam vele a körmeimet,de annyira rosszul csinalta hogy rögtön le is esett egy köröm néhányra pedig nem is csinált....kértem a számlát ami 106 ezer forint volt...elkezdtem vele cirkuszolni hogy megis mi kerult ennyibe,összetörtem mindent amit csak tudtam a boltjába,és ő pedig bevallotta hogy egyébként nem vásároltam ilyen nagy összegbe,csak be akart húzni engem pénzzel

Aztán ő felhívta a családját,odajottek drága autokkal,én kimentem az utcára ott álltak az én ismerőseim is,nézték mekkora rombolást műveltem tragikusan néztek mérgelődtek de egyik sem szólt hozzám,nem jött hozzám mintha ott sem lettem volna,aztán megpillantottam a valo eletben nemreg elhunyt nagymamámat aki a sinek koze fekudt,es varta a vonatot,hogy usse el(nagyon betegnek tunt) en pedig odamentem hozzam atoleltem,es mondtam nincs semmi baj ezek csak autok,nem vonatok es kikerulnek minket(ki is kerult az egesz nem tortent baj) felalltunk es hazamentunk.

En otthon atoltoztem feloltoztem csinosan es visszamentem a hölgy uzletebe,ahol ott voltak csaladtagjai es az egyik fiuval megpillantottuk egymast(ő az unokája volt) es odamentem hozzá tetszettunk egymasnak de picit vitatkoztunk es en ratettem a kezem az arcara,es akkor rogton ugy ereztem megtalaltam az igazit o eletem szerelme sohajtottam egy nagyot,elallt a szavam o ezt es a korulottonk levok eszre vettek,es ő örült ennek a dolognak,en viszont megijedtem ettől,el akartam szaladni de ahogy megfordultam megfogta a kezem es visszahúzott magához,en elengedtem a kezét es el szaladtam haza,ő pedig aztán eljött a házamba felkeresett engem, na és itt fel is ébredtem

2021. nov. 26. 04:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!