Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomban lóversenyt nyerni?

Álomban lóversenyt nyerni?

Figyelt kérdés
Mit jelenthet? Azt álmodtam, aranykupát nyertem lóversennyel, de a lóversenyt is végigálmodtam, 3 fordulós volt, és rajtam kívül csak egy ember versenyzett. Az elsőt ő nyerte, a másik kettőt én, így nyertem.

2021. nov. 26. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Mármint te voltál a ló?Hát én erre nem tudok semmi érdemlegeset mondani,csak azt hogy őszintén gratulálok,ha itt lennél,kapnál tőlem fincsi almát.
2021. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Neeeem, dehogy 😅😂😂

Én voltam a lovas

2021. nov. 27. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy riválisod vagy vitapartnered, akivel régóta versengsz. Az, hogy az első versenyt ő nyerte, jelzi azt, hogy eleinte ő tűnik erősebbnek, ügyesebbnek, jobbnak nálad. Hogy a második és a harmadik versenyt te nyered, jelzi azt, hogy hosszú távon mégiscsak te vagy a jobb. Az aranykupa boldogságot, elégedettséget jelez.
2023. ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!