Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtők. Mit jelenthet ez...

Álomfejtők. Mit jelenthet ez az álom? Egy kiszáradt patakmederben egy oroszlán teste feküdt. Azt hittem, halott. Teljesen közel mentem a testhez. Ott volt egy kisgyerek is. Később láttam, hogy még lélegzik az oroszlán, de már megmozdulni sem bír.

Figyelt kérdés
Tehát nemsokára meg fog halni. Sajnáltam.

2021. nov. 30. 10:28
 1/6 Lakat21 válasza:
100%

Mivel ezt te álmodtad akkor veled kapcsolatos gondolom!


Mivel kiszáradt a patak az oroszlán elgyengült


Ennek az a következménye, hogy a patak vizet jelent ugyebár, és a viz egyenlö az erövel, az oroszlán pedig akaratott jelent, ez azt jelenti hogy a lelkednek szüksége van táplálékra, hogy eröt vegyél magadon és teljes akaratal a célodat elérd, a kisbaba meg azt jelenti hogy lélekben kicsi vagy! Nem akarok én itélkezni se megbántani lehet, hogy más valakiröl álmodtad én csak segiteni szeretem volna...

2021. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lakat21 válasza:
100%

*kis gyerek

Bocsi elirtam

2021. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem haragudtam meg. :) Lehet, hogy úgy van, ahogy írtad.
2021. nov. 30. 22:01
 4/6 Lakat21 válasza:
Szívesen! Ezt már csak te tudható...
2021. dec. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Majd az idő illetve az események megmutatják.

Én egészen máshogy értelmeztem, de éppen ezért voltam kíváncsi más véleményére is, mert tudom, hogy sokféleképpen lehet értelmezni egy álmot és kíváncsi voltam mások nézőpontjaira is!

2021. dec. 1. 13:21
 6/6 Lakat21 válasza:
Így igaz
2021. dec. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!