Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért tér vissza időről időre...

Miért tér vissza időről időre ez az álom?

Figyelt kérdés

4-6 hetente visszatér egy álmom, amiben párom családjának egy férfi tagjával szerelmi viszonyba bonyolódom. A környezet mindig más, de a sztori ugyanaz: adott, hogy mi igazából bolondulunk a másikért, amit persze próbálunk elnyomni, aztán legalább titokban tartani, de lopott ölelések, csókok vannak.

Ami nekem durva ebben, hogy

1. Eleve családtagnak tartom, szóval KIZÁRT hogy valaha úgy gondoltam volna rá

2. Eggyel objektívebben nézve sem lenne az esetem

3. Párommal teljesen jól vagyunk, nem jut eszembe más férfire úgy nézni mellette, totál idegen harmadik félre sem.

4. Tárgyi úriember sem gondolom, hogy úgy nézne rám, inkább valami fura apafigura az életemben, kistini korom óta ismer, látott párommal felnőni, 40 évvel idősebb és van párja is

Mégis ilyenkor napokig gondolkodok, mi a fenét akar ez az álom jelenteni, van-e valami üzenete, az álomban mindig valamiféle megmagyarázhatatlan “kötés” vonz minket össze.. Karmikus feladat, előző élet, egyáltalán bármi értelme van ennek?

Eskü nem asszonysutyorgó szint de alapvetően erős intuíciós képességem van, szoktam ennél meredekebb “üzeneteket” álmodni, ahol felismerem, hogy ez üzenet, és a sima agymenés álmokról is tudni szoktam, hogy nem komoly; ezt a motívumot meg sehova nem tudom beilleszteni.


Köszönöm ha válaszolsz 🙏🏼



2021. dec. 1. 02:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a paliban valami, ami egy régebbi szerelmedre hasonlít? Szeme-szája állása, tekintete, hangszíne, egy gesztus, illat, bármi. Lehet, hogy fel sem tűnt tudatosan, de ez felidézte az illetőt és megdobbantotta a szíved.
2021. dec. 1. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!