Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért kezdtem el hirtelen...

Miért kezdtem el hirtelen minden álmomra emlékezni?

Figyelt kérdés
Nagyjából 2 hete kezdődött, hogy minden éjjel álmodom és emlékszem is, hogy mit álmodok. Egész eddigi életemben körülbelül évente 2,3 álmomra emlékeztem. Most minden éjjel álmodok, leginkább teljesen hétköznapi dolgokat, legfőképpen azokról a témákról amiről aznap szó volt. Példának hozva egyik nagy megírtam egy bevásárlólistát, hogy mit kell vennem a héten és éjjel pontosan megálmodtam, hogy megvásárolom őket, még a pontos termékekre is emlékszem mit vettem. Ijesztő, vagy horrorisztikus álmaim nincsnek egyáltalán! Ha valaki jártas a témában, érdekelne, hogy ez mitől lehet? Amúgy nagyon örülök neki, csak furcsa is számomra!

2021. dec. 3. 09:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen kapcsolatban állsz ezzel a férfivel, de szeintem ez jelentheti azt, hogy a férfi iránt valamilyen sajnálatot érzel. Vagy esetéeg, benned van valamilyen harag, hogy őt így szeretnéd látni.
2021. dec. 3. 10:05
 2/5 anonim válasza:
100%
mi?
2021. dec. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
beverted a fejed
2021. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Milyen anyagot használsz, hogy harmadik személyben kérdezel saját magadtól?
2021. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nincs különösebb ezoterikus oka szerintem, bár mindenképp hasznos ha ezt fenn tudod tartani. (Nagyon sok lelki problémádat ki tudod bogozni ha ezeknek a részleteknek a tudatában vagy)

Én akkor emlékszem az előző álmomra, ha nem kelek fel olyan gyorsan és látok hozzá a napi rutinomhoz, hanem forgolódok még egy kicsit és újra meg újra visszaidézem, mert így marad meg a hosszútávú tudatos memóriámban. Talán arra tudnék tippelni hogy lassabban ébredtél az utóbbi időben és esetleg kevesebb a "B***KI ELKÉSEK A MUNKÁBÓL" idegállapotú reggeled. Vagy kevesebb a stressz ami rögtön ébredés után/közben tör rád.

2021. dec. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!