Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtők, segítség! Kinek...

Minatoya-chan kérdése:

Álomfejtők, segítség! Kinek van ötlete, hogy mit jelenthet ez az álmom? Egy módosabb volt legjobb barátnőmmel (akit a pszichiátriai problémáim miatt eltaszítottam már több, mint egy évtizede) és az anyukájával (aki nem kedvelt engem) kocsival

Figyelt kérdés

mentünk egy valós, elhagyatott kis utcán vasárnap. Leparkoltunk oldalra, kiszálltunk, és gyalog mentünk tovább. Megérkeztünk a volt uszoda nagyon lepukkant épületéhez, amit a vöröskereszt használ ingyen rocsózónak péntekenként. Bementünk, minden tök üres volt, de mégis voltak ott ruhával teli ládák. Egy darabig túrtuk, de el kellett mennünk wcre, ezért a hátsó ajtón kimentünk a füves területre, és elindultunk egy melléképület felé, ahol nem wck voltak. Ők mentek előttem kb. 10 méterrel. Egyszer csak két nagy darab romlott húst vettem észre a földön. Kikerültem őket, és amint felnéztem a két hús kikerülése után, temérdek romlott hús volt mindenfele. Borzasztó büdös volt. Ők meg csak úgy gázoltak át rajtuk, mintha ott sem lettek volna. Alig győztem kerülgetni a sok húst. Eközben beszélgettem velük, de úgy hallottam a hangjukat, mintha mellettem lettek volna, pedig tisztán láttam őket 10 méterrel előttem. A hús a füves részen, meg a betonjárdán terült el legyező alakban előttem. Mire elértük volna a melléképületet, addigra az eltűnt, és a legközelebbi ház kertjében mentünk a ház felé, ami szintén lepukkant kinézetű a valóságban is.

Kerülgetés közben láttam még a cipőimet is, ami egy telitalpas cipő kb. 5 cm vastagsággal. Ezt a cipőmet kb. 15 éve szereztük egy másik rocsóban 200 ftért kilós áron.

Amúgy én egy 31 éves nő vagyok.


Van valakinek valami ötlete, hogy mit jelenthet ez az álmom? Nekem sehogyan sem sikerült összeraknom a jelentését.

Előre is köszönöm a válaszokat!



#álom #ex-barátnő #romlott hús #Rég bezárt uszoda #Rocsó
2021. dec. 12. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Ezeken gondolkodj el (nem muszáj itt valaszolnod, saját magadnak segíthetsz a fejtésben azzal ha elgondolkozol ezeken.)

Milyen olyan kapcsolatod vagy találkozasod, körülmény volt mostanában, ami a volt barátnőddel való kapcsolatodra emlékeztetne?

Van-e olyan pontja ennek a volt barátságnak, amit megtartanál, elemeznél, megvizsgálnál (mert mondjuk eddig nem tetted meg, pedig úgy gondolnad hogy kéne)?

Álmodban milyen érzést reakciót valtott ki belőled a sok hús mindenütt?

Mi volt az mostanában, ami ugyanezt az erzést vagy reakciót valtotta ki belőled mint a romlott hús? Akár körülmény, történés, szituáció, találkozás, ismerős...stb?

Mi volt ebben a régi kapcsolatodban a barátnőddel ami ugyanezt a reakciót, érzést váltotta ki?

(Lehet a regi barátnő csak azert került elő mert valami jelenben megélt esemenynek olyna mozzanata volt amiről tudat alatt erre a regi barátságra asszociáltál, szóval szerintme nem feltetlenül ezt a régi barátsagot érdemes vizsgálnod - bar azt is lehet -hanem jelenben megélt szitukat, történéseket, élményeket.

2021. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Semmi nem emlékeztetett rá.

Álmomban nem emlékszem, hogy bármit is éreztem volna. Csak amikor felébredtem, akkor gondoltam azt a húsról, hogy micsoda pazarlás.

Abszolút semmi nem volt mostanában az életemben, amit pazarlásnak tartottam. Nagyon tudatosan élünk.

Elgondolkoztam a dolgokon amiket írtál, de sajnos nem segített az álom megfejtésében.


Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál! :)

2021. dec. 18. 12:26
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Szívesen!

Előfordulhat olyan is, hogy csak innen-onnan összehordott dolgokat az agy, emlékekből, teljesen random. Ilyen is van.

Lehet nem is kell benne annyira jelentest keresni. Van amikor van, van amikro nincs üzenete. 😉

2021. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!