Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Melyik volt a legkreatívabb...

Melyik volt a legkreatívabb álmod?

Figyelt kérdés
Többet is lehet.

2022. jan. 15. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikre emlékszek inkább azt mondanám hogy 75%-ban inkább fura a vakósághoz.
2022. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi számít kreatívnak?

Amikor valósághű a fájdalom, tudsz olvasni, emlékszel az alapokra/alakzatokra.

Absztrakt, vagy nehezen tudsz különbséget tenni hogy valós e vagy álom?

2022. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. Az olvasós meg a valóságba nem láttad dolgot nem értem, ezeket mindig is tudtam, alapból olyan lények vannak néha, amit még filmbe se láttam.
2022. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A város ahol régen tanultam teljesen modern üvegépületes nagy város volt, de szinte teljesen ki volt halva. Érdekesség: semmire nem hasonlít amit valaha filmben/képen láttam.

Le se tudom írni, az se biztos, hogy üveg volt minden/ tükör talán, mert tök idegen anyagnak tűnt. Menő volt, az biztos.

Az már nem, hogy haláleset is volt az álmomban.

2022. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4 hasonló témában nekem is volt egyszer.sajnos csak egyszer 🙁


3 "Az olvasós meg a valóságba nem láttad dolgot nem értem"

Akiknek meséltem azok nem tudták olvasni álmukban, mindig homályosak a betűk és a számok

"valóságba nem láttad dolgot nem értem" most én sem értem, hogy hogyan érted.

2022. jan. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A halál az annak számít? Vissza kanyarodva én nekem nincs olyan lény amit ne láttam volna pl sárkány vagy ork. Csak az alap szerkezet a főbb ismertető jegyeket metarva variál az agy. Mint az arcok amiket leszerkeszt. Egész fiatal korom óta van 3-4 ilyen emberi forma majdnem mind velem együtt nőtt de mindegyik velem együtt öregedett, aki idősebb volt az nyilván most is annyival idősebbnek néz ki, ránc. Felépítés stb szóval nem olyan kari akit látsz a buszon vagy bárhol egyszeri alkalommal. Ahogy azt az elmélet tartja.
2022. jan. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kreativ??

Hát ilyen szempontból még nem gondoltam az álmaimra. De lássuk...


Kreatívnak mondanám talán azt a 2-3 álmomat, amiben verset mondtam, verset olvastam és ébredés után is emlékeztem rá, csak az a furcsa, hogy ezek nem létező versek, én pedig éberen abszolut nem értek a rímekhez. Történeteket tudok írni, verset nem. Szóval fogalmam sincs, ez honnan jött.


De néha hallok álmomban olyan zenéket, dalokat ami szintén nem létező, legallábbis én sosem hallottam és néha ébren is megmarad bennem. Na a dalszerzés még távolabb áll tőlem.


Aztán kreatív lehet az is, mikor amolyan félig talán tudatos álmaimban képes vagyok nagyon távoli tárgyakra a szememmel úgy fókuszálni, hogy a tárgy nagyobbnak tűnjön és a legtávolabbi, legapróbb részét is jól megtudom figyelni.

Eszembe is jut néha nappal, milyen jó lenne ilyen látással rendelkezni.


Ha belegondolok, valójában elég sok álmom van, ami kreatívnak mondható.

2022. jan. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!