Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha azt álmodtam,...

Mit jelent, ha azt álmodtam, hogy az egyik ismerősöm meghalt?

Figyelt kérdés

Ma hajnalban azt almodtam, hogy az osztalytarsamat elutotte az auto.

Ugy kezdodott hogy egy szamomra ismeretlen helyen(de valahonnet megis ismeros volt, csak nem tudom hova tenni) setaltunk, harom oszt. tarsam es en (egy lany, ket fiu). En a jardan a tobbiek pedig az uton, aztan kozeledett egy auto, de nagyon gyorsan. Odakiabaltam a tobbieknek, hogy jojjenek az ut szelere, csakhogy mar keso volt. Azt lattam, hogy mindharman a foldon fekszenek, mig a tobbi auto csak ugy atmegy rajtuk. Gyorsan odasiettem es probaltam segiteni nekik felkelni. A lanynak sikerult felallnia es azonnal szolitgatta mindket fiut, de csak az egyikuk valaszolt, csak azt mar nem ertettem, hogy mit. Ezutan mar az autok kikerultek minket, es egy mentoauto is jott en meg integettem fele hogy segitsen de csak ment tovabb. Majd a lany elkezdte ujraeleszteni a fiut, aki nem mozdult, de nem sikerult neki, o pedig meghalt. Azutan a lany sirva bevallotta neki hogy szereti, de ezen nem lepodtem meg annyira mert hat gondoltam. A fiu aki meghalt csak vedeni akarta a lanyt, nehogy neki essen baja, es hat sikerult is.


Na, hat ezt almodtam, es ilyesmiket nem szoktam, csak nagyon ritkan es megijedtem, hogy ezt megis miert. Vakaki megtudna magyarazni, hogy mit is jelenthet? Koszonom


Amugy ez a fiu aki meghalt az almomban, tetszik is egy kicsit, esetleg koze lehet hozza?



2022. jan. 17. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
semmit se jelent
2022. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%
A régi babonák szerint hosszú életet jelent. De ki tudja, lehet, hogy csak a tudatalattid próbál valamit feldolgozni.
2022. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!