Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a visszatérő álom?

Mit jelent ez a visszatérő álom?

Figyelt kérdés

Régebben mindig csak ezt az egy álmot álmodtam, mostanra már megszűnt, de mindig rettegek tőle, hogy ismét ezt álmodom. Alapjáraton nem ilyesztő, de számomra mindig is az volt.


Álom:

Mindig azt álmodtam, hogy menekülök valami elől. -Már nem tudnám megnevezni mi elől, csak annyit, hogy mindig más volt az a valami.- Majd elérek egy 10 emeletes házig. -Pontosan olyanba amilyenben élek.- Gyorsan bemegyek, oda nem követ az ami elől menekülök. Elindulok fel a lépcsőn. -Mivel én régen rettegtem a liftektől.- Amikor felérnék arra az emeletre ahol lakom vagy nincs ott ajtó, vagy más emberek laknak ott, vagy ki van hagyva az emelet. Ezek után vissza megyek az alaksorba és megpillantom a mellette lévő lépcsőt és felmegyek azon, azzal a tudottal, hogy az majd haza visz. Az egy másik, ismerősebb helyre visz, de amikor felérnék a lakásomhoz ugyan azaok az opciók lépnek fel. Ez mind aközben, miközben félek, hogy az a valami be tud jönni. -Nem tudott soha.- És folyamatosan -amíg véget nem ér az álom- egyszer az egyikre másszor a másikra megyek fel. Ilyenkor úgy érzem, hogy elvesztem, és egyedül vagyok, ekkor az amugyis tartó félelmem erősebb lesz. Majd random felébredek. Az álomnak sosem lesz vége.


Tehát, mit jelenthet ez?

A válaszokat előre is köszönöm!



2022. jan. 18. 23:37
 1/1 Laylah ***** válasza:
Valószínűleg valamilyen választás előtt álltál, és attól féltél, hogy rosszul döntesz. Hogy mi van, ha az egyiket választod, és kiderül, hogy zsákutca? Vagy mi van akkor, ha mindkettő az? Az, hogy üldöz valami, két dologra utalhat, az egyik, hogy sürgősen szabadulni akarsz (vagy kell) a jelenlegi helyzetből, a másik, hogy -mivel eltűnik az üldöződ mindig- lehetséges, hogy ez a fenyegetés, szorult helyzet vagy határidő csak a te gondolataidban létezik, a félelmed alaptalan és nem következik be.
2022. jan. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!