Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezik hogy kórházban haldokl...

Létezik hogy kórházban haldokló ember halálakor megjelenik szerette otthonában álmában?

Figyelt kérdés
Létezik hogy párom a halálakor megjelent otthon álmomban?

2022. jan. 21. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Igen.
2022. jan. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Velünk történt ilyen.
2022. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Olyan létezik, hogy te vele álmodsz.
2022. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Amikor meghalt a kórházban ,akkor álmodtam vele,
2022. jan. 21. 14:26
 5/14 SZücsöm ***** válasza:
70%
Ha az álmodó fél tudtában van annak hogy az adott szerette éppen kórházban van, ne adj isten haldoklik, akkor nem csoda ha a tudatalatti vele kapcsolatos álmokkal "bombázza" alvás közben.
2022. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Ez akkor is megtörténik, ha az álmodó nincs tudatában annak, hogy haldoklik az illető. Konkrét 2 esetet is tudok. És egy olyat, amikor teljesen ébren volt.
2022. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem megtörtént. Ébren voltam, másnap tudtam meg, hogy akkor halt meg.
2022. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Ez akkor is megtörténik, ha az álmodó nincs tudatában annak, hogy haldoklik az illető"

Persze, mivel az ember rengeteget álmodik olyanokkal, akik közel állnak hozzá. Csak a legtöbb ilyen álmot nincs mihez kötni, ellentétben nyilván azzal, akikor véletlen pont egy halálán lévő emberrel álmodsz. De az már kognitív torzítás hogy csak ezt az egy-két esetet veszed figyelembe, és ezek alapján kreálsz egy hamis következtetést.

2022. jan. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Persze, kifogást mindenre lehet találni. Még akkor is, ha az volt az egyetlen alkalom, amikor egy távoli rokonnal álmodtam, aki pont akkor halt meg. Se azelőtt, se azóta. Mellesleg, én nem álmodok azokkal, akik közel állnak hozzám, csak nagyon ritkán.

Nem kell mindenkit a földbe döngölni, persze van, aki ettől érzi jobban magát. "Kongnitív torzítás" ráhúzni mindenre, amit nem tudsz megmagyarázni, lusta dolog és csőlátásra vall.

2022. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Grimfox ***** válasza:
Előfordulnak hasonlók a haldoklás alatt. Van, akit ébren láttak azok, akik közel álltak hozzá, mint egyfajta illúziót a halála időpontjában. Álomban még könnyebb a helyzet, ott nem kell tényleg megjelenni, az álmodó észleli a haldoklást. A haldokló nem szándékosan csinálja ezt, hanem például ha nagyon erősen hazavágyódik a szeretteihez, és ez az egyik utolsó érzés, ami felbukkan benne.
2022. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!