Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon sokszor azt álmodom...

Nagyon sokszor azt álmodom hogy megerőszakolnak?

Figyelt kérdés
Az elmúlt félévben szinte minden éjszaka azt álmodom hogy megerőszakoltak vagy megpróbálnak megeroszakolni vagy durván szexuálisan zaklatnak. Ez lehet attól hogy nyáron többször zaklattak szexuálisan, illetve egyszer megpróbált megeroszakolni egy volt fiú baratom? Közvetlen utána rettegtem de nem mondtam el senkinek mert szégyellem. Utána 2 nappal később először álmodtam hogy megerőszakoltak, és utána annyira rettegtem hogy meg se bírtam szólalni és meg se tudtam mozdulni éjszaka. Utána még két hétig volt ugyanez és rettegek már apától is meg az ocsemtol pedig ok tudom hogy soha nem bántanak de mindig mindig ezt álmodom múlt éjszaka is ezt álmodtam és nem tudok elaludni nem alszok normálisan annyira rettegek. Nem akarom ezt nem bírom elfelejteni. 17 L
2022. jan. 21. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A saját érdekedben, itt az idő elmenni pszichológushoz.
2022. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek keress fel pszichológus szakembert, ez nem ezotéria szintű probléma.
2022. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A sajat erdekedben keress fel egy pszichologust... ez magatol NEM FOG elmulni.
2022. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen azért álmodsz vele mert majdnem megtörtént és nem tudtad feldolgozni, amíg nem kérsz segítséget nem is fogod tudni feldolgozni, pszichológus fog segíteni
2022. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalább anyukádnak mondd el, nélküle úgyse tudsz pszichológushoz jutni. Ne tartsd magadban. De már az is jó, hogy itt elmondtad.
2022. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írták is, kérj segítséget. Ezen kívül szerintem kezdj el küzdősportolni (leginkább bokszot, judót, vagy brazil jiu jitsut ajánlok), akkor sokkal kisebb eséllyel lesznek ilyen gondjaid, és edzésen le is tudod vezetni a feszültséget.
2022. jan. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én egy harmincas férfi vagyok.

Meg szeretnélek nyugtatni, hogy legtöbben el sem tudjuk képzelni, hogy megerőszakoljunk valakit.

Én egyszerűen a gondolatától is viszolygok, hogy egy lánnyal az akarata ellenére bánjak úgy.

Sőt, elképzelni sem tudom, hogy ez technikailag hogyan megvalósítható.

2022. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!