Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Na ez mit ír le rólam?

Na ez mit ír le rólam?

Figyelt kérdés

Naplózom álmaim majdnem 2 hónapja, gyakran olvasgatom a naplót, és nekem sokszor visszatérő motívum a verekedés, nézeteltérés, valamint a bulizás. Utóbbi valami iszonyat sokszor, akár hetente többszöri álom is. Ja meg jut eszembe még 2 jó barátom is nagyon gyakran megjelenik az álmaimban.


Valaki légyszi tudna valami elemzést adni erről? Nyilván csak körvonalakban, ha lehetséges ez.



2022. jan. 22. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Leírnád részletesben?

Például ki akivel össze verekedel?

2022. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A sok erőszak a stresszt, a buli/party annak a hiányát. Legalábbis nálam.


Én sokat háborúzok, nem feltétlenül azért mert tudom az okát csak belekerülök.

Mondjuk imádom a nordic zenét.

2022. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pl skål, corvus corax vagy danheim.

Mellette the hu, huun huurtu..

Meg hasonlók.

Ezek behatárolják a kört és a stílust miben gyakori az álom.

2022. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első:


Random ismerősök, akiket ismerek, nincs róluk semmi vélemény, se negatív, se pozitív élmény. De volt olyan is, hogy focistával, stb...

2022. jan. 22. 21:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor annyi az baj,hogy vannak akik nem kedvelsz mert volt néhányszor összefeszültettek,és ezért álmodsz ilyeneket,mert szét szeretnéd verni(úgy szíved méljén)
2022. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ez a rengeteg bulizós álom? Legtöbbször közeli haverokkal, általában független helyszínen, néha házibuli talán. Amúgy ezek az álmok jó érzéssel töltenek el. Egyébként valóságban nem vagyok nagy bulis típus, annyira sosem kedveltem ezeket, nem is nagyon hiányzik.
2022. jan. 22. 22:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát,vannak olyan személyek is akik utálsz legbelül,és ezért álmodol ilyet,mert mondjuk vannak akik szívesen tartanál kést az nyakához
2022. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vagy az hogy nagyon agresszív vagy.
2022. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 lehet, meg az is, hogy nem egy szerény barátságos ember is lehet aki látszólag elrejti a frusztrációját, S azok az álmaiban jelennek meg.
2022. jan. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!