Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Angyallal álmodni?

Angyallal álmodni?

Figyelt kérdés
Egy angyallal álmodtam, kívülről láttam majd utána én voltam ő. Volt egy ember egy erdős részen földút felén nem messze egy vasúti átkelőtől. És rátámadt az angyalra és hiába mondta neki az angyal hogy felesleges megpróbálni megölni mert az angyalok halhatatlanok,majd ezután az angyal levágta a férfi kezét aki a keze helyére egy surikent szúrt és próbálta megölni megint... Az angyal a másik kezét is levágta de oda is szúrt surikent. Majd elindult az angyalok főnöke egy emelvényről sétált le mert mindent látott a belső szemével és ment elintézni a dolgokat. Ez nem tudom mit takart pontosan. Valami idősebb emberke volt nagy ősz szakállal. :D aztán felkeltem. Mit jelenthet ez?

2022. jan. 26. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Azt hogy vagy túl keveset iszol vagy túl sokat!
2022. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
A Sátán támadást indított ellened, amelyet az őrangyaloddal karöltve elhárítottatok. Nemsokára tehát egy veszélyes szakaszhoz érkezik az életed, amelyen át kell kelned, át kell haladnod a túloldalra.
2022. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tipikus angyal. Ő halhatatlan, de azért levágja szegény ember mindkét kezét. :c
2022. jan. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!