Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Léteznek olyan álmok amikben...

Léteznek olyan álmok amikben valaki üzen neked ( akarattal, akaratlanul)?

Figyelt kérdés

Pl: azt álmodod h valaki veszekszik veled valamiért és te nem szolsz semmit az álmodban tehát nem rolad szol a saját álmod hanem arrol hogy valaki elmondja a véleményét.(persze olyan ember akivel megszakadt a kapcsolatod)

Lehetséges hogy igy kapcsolatba tud lépni veled tudatalatt?


2010. szept. 10. 15:08
1 2
 1/11 Biggus Dickus ***** válasza:
Nem.
2010. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Május végén halt meg a szomszéd nénim akit imádtam szerettem olyan volt nekem mint a nagyanyám!Azóta 3 szor álmodtam vele mindig más témában de a lényeg mindig az volt hogy megláttam örültem és ő mindig azt mondta hogy nem halt meg csak nem szóltak nekem miközben én tudtam hogy meghalt!Nem tudo mit jelenthet ez az álom!
2010. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én agykontroll tanfolyamot végeztem, azt használva tudatosan is üzenhetsz másoknak akár álmukban is, és veled fog álmodni az illető.(ezt az mondta akinek álmába üzentem :) De egyszer véletlenül is megcsináltam, éjfélkor elkezdtem meditálni és közben megjelent valaki és másnap azt hitte hogy csak álmodta hogy velem beszélgetett :)
2010. szept. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
úgy értem csak elképzeltem hogy megjelent
2010. szept. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még mindig az előző vagyok. Barátnőmnek is voltak hasonló álmai miután megszakadt a kapcsolata valakivel, ezek valószínűleg akaratlanul történtek.
2010. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
szia én is szoktam olyanokat álmodni hogy vallakivel beszélgettek és reggelre kalyak nem tudom ell dőnteni hogy ez igaz vagy sem.De már az is előfordult hogy olyan volt az álmom hogy láttam ahogy az illető alszik és kőzben rengetteg emmlékem fell jőtt velle kapcsolatban,az álmomba.
2010. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

azt hiszem olyan 3 napja álmodtam,hogy egy srác szerelmet vallott nekem,de teljesen olyan volt,mintha a valóságban lennék.Ugyanúgy beszélt,ugyanúgy reagált a dolgokra,stb. én meg meg sem bírtam mukkanni..arra szítisztán emlékszem amikor azt mondta,hogy :"Az egyetlen akibe szerelmes vagyok az Orsolya...."

nem sokkal ezután felébredtem,de egyszerűen csak lestem ki a fejemből,hogy ezmivoltez....

nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget,mert habár régen nagyon tetszett ez a srác,mostmár nem érdekel és csak haverok vagyunk.

Persze legyezné az egomat,hogyha tudatalatt ő küldte volna el ezt nekem:D de eddig semmi ilyesmire utaló jel nem volt

2010. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősünk megálmodta a lottószámokat. Nem tette meg őket és kihúzták őket. Mérges volt. XD

Én nem hiszek ezekben de úgy néz ki bejönnek néha.

2010. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
előző: tudom hogy off, de neekm az egyik ismerősöm mindig ugyanazokat a számokat adja fel, egyszer elfelejtette és kihuzták őket..:D álltiolag mrá kiheverte XD
2010. szept. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem volt olyan, hogy azt álmodtam, hogy az exem szerelmet vall és este meg is történt :)
2010. szept. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!