Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jàrt màr ugy valaki hogy...

Jàrt màr ugy valaki hogy àlmàba sikerült becserkészni valakit akit a valosàgban csak ismer?

Figyelt kérdés
minap történt, hogy àlmomba lefeküdtem egy ismerősömmel. aki történetessen a koleganőm és màsnap mikor talàlkoztam vele csak ez jàr a fejemben hogy ejj-ejj megvoltàl te huncut. Szinte leirhatatlan az érzés , öneki meg nyilvàn foggalma sincs semmiről.
2022. febr. 15. 06:02
1 2
 1/19 NTBS ***** válasza:
Igen. Sajnos az életben is megpróbáltam és nem akart tőlem semmit.
2022. febr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ugyan eszem àgàban van. deh semmi esetre nem bonyolodnàk bele ilyenbe. szarlu jönnék ki belőle
2022. febr. 15. 08:51
 3/19 anonim válasza:
És van ennek egyébként ennek az álomnak jelentősége?
2022. febr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 SZücsöm ***** válasza:
100%

Hát kérdező azt kell hogy mondjam hogy ez a pozíció/gondolat menet/atitűd amit megfogalmaztál rettentően szánni való.


Foglaljuk össze amit írtál: Van egy csaj akit legszívesebben megk*rn*l.De nem vagy olyan pixisben hogy ezt meg is tedd.

Majd a tudatalattid is megszán és megtörténik az éhes disznó a makkjával álmodik eset.


Majd másnap kajánul vigyorogsz hogy "ej de megk*rt*m Pirikét az irodából....álmomban, Sanyi a király, ízirájder öcsém" míg Pirike a valóságban vígan pattog másnak a makkján.


Remélem nem hagytam ki semmit a képletből.

2022. febr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igen, én a pszichológusommal "feküdtem le".😃
2022. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen
2022. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
En mindig ezt csinálom igazabol sose szexeltem, mindig csak álomba
2022. febr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Ez tényleg szánalmas. Nem az a gond, hogy ezt álmodtad, hanem az, hogy másnap így pervezkedsz vele a fejedben és kuncogsz a mit sem sejtő nőn, aki nyilván még a nullánál is kevesebbet akar tőled. Szánalmas.
2022. febr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Cunci!!! NEM VOLT MEG!


Nem vigyorogva kellene, hanem sírni

2022. febr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Inkabb álmába dugja meg mint hogy vágyakozzon utána éveken át
2022. febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!