Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ezaz álmom?

Mit jelenthet ezaz álmom?

Figyelt kérdés
Van egy visszatérő álmom. Kislányként ( kb. 8 éves) a suliból elküldenek és hazafelé egy öregnéni becsábít a házába (segítsek neki) és nem enged el. Aztán már jelenkori koromban vagyok, felnevelt és olyan dolgokra tanított amik nem szépek. Lopás, verekedés stb.Szinte már profi vagyok ilyenkor az álmomban. És bántalmaz is. De beelégelek és megölöm... elvágom a torkát, de a lánya jön látogatóba, én pedig kétségbe esetten próbálok megszökni.. De mindig fennakadok,hogy a ruháim hogyan vigyem magammal, nincs időm összepakolni őket... És aztán csak menekülök, és ilyenkor ébredek fel ijjedten,izzadtan,és félve... rettenes álom.. időnként jön elő 1,2 éve és csak egy pár napig álmodom ezt... de olyan valósághű, mintha tényleg megélném... mit jelenthet ezaz álom? Mit kellene tennem?? Dokihoz kellene forduljak??

2022. febr. 16. 21:23
 1/2 Gombanyo12 ***** válasza:
Egy jó pszihológus valószszinűleg tudna segíteni.Ha jól tudom általában azt kérik, hogy felébredés után részletesen írd le az álmodat.
2022. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt hogy meg fogsz ölni egy tolvajt aki betör a házadba, de a csapattársa el fog kapni téged és bezár egy házba.
2022. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!