Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelenthet az álmom?

Vajon mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
A kertes házamban voltam, amiben most lakok. Az elhunyt nagymamám is jelen volt, de ez teljesen természetesnek tűnt, eszembe sem jutott álmomban, hogy ő már meghalt. A kertemben Aga varangyok voltak, amik Amerika déli részén honosak. A Zöld varangyoktól is iszonyodom kicsit, de ezek sokkal nagyobbak és rondábbak. Természetfilm csatornán láttam őket, gyorsan átkapcsoltam, mert rosszabb látvány volt számomra, mint egy horror film. Ezek a békák álmomban a kertemben ugráltak, és egyre többen lettek, már a bejárati ajtóban is volt belőle. Iszonyatos látvány volt számomra.(Nagymamám életében nem iszonyodott a varangyoktól)

#félelem #varangy #iszony #Elhunyt nagyi #Óriási varangyok
2022. márc. 30. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Szimplán csak a tudatalattid ilyen formában dolgozta fel azt, amit nap közben láttál.
2022. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!