Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodban, milyen embernek...

Álmodban, milyen embernek látod magad, ugyanolyannak, mint valóságban vagy másnak, sovány vagy kövér emberként, netalán ideális alkatúnak?

Figyelt kérdés

Ha nem az alkatod, akkor talán más külső tulajdonságod tér el a valóságtól?

Estleg, különböző alkatúnak, megjelenésűnek álmodod magad szinte minden álmodban?

Álmodtad már, hogy ellenkező nemű vagy? Vagy ha nem ellenkező nemű, esetleg más szexuális beállítottágú?


(Akik nem emlékeznek az álmaikra, akik nem álmodnak, őket nem érinti a kérdés. Tehát, felesleges ideírni, hogy "Én nem álmodok. vagy Én nem emlékszem, milyen vagyok álmomban.")



2022. ápr. 16. 01:01
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Van egy visszatérő àlmom, amiben megdagadnak a végtagjaim.


Amúgy egy kàkabélű faszi vagyok, 173centi, 72kiló.


Ellenkező nemű àlomra nem emlékszem.

2022. ápr. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Magamat sosem szoktam látni, csak érezni, de amennyire emlékszem én mindig ugyanolyan vagyok
2022. ápr. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Érdekes kérdés! Én duci, mackós alkat vagyok, de mozgékony típus. Sokáig végeztem fizikai melót, és sportoltam is. Vékony soha nem voltam. Illetve 4 éves koromig, amikor kivették a manduláimat és felpuffadtam elég hamar, akár egy lufi. Azóta nem megy a fogyás csak kis adagokban.

Álmomban persze én is belülről látom a történéseket, de mondhatom, akkor nem mindig vagyok túlsúlyos, sokszor inkább kifejezetten sportos.

Ellenkező nemű voltam, de nem visszatérő esemény. Nem tudnám megmondani, hányszor esett meg. Talán 1-2 alkalommal.

Visszatérő álmom, hogy katona vagyok. Háborúról nem szoktam álmodni, inkább amolyan krimi, akció jellegűeket vagy csak hétköznapi helyzetek, amikor mégis katona vagyok.

Álmaim jellemzően kellemesek, nemigen van rémálmom. (szex persze akad bennük)

2022. ápr. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig látom magam embernek. Voltam már állat, vagy másik faj, tündér, űrlény. Szélsőségesen kövér vagy izmos vagy nagyon vékony egyik sem voltam még álmomban. Nem sok szexualitással kapcsolatos álmom van, mert nekem mély érzelmi kötődés kell ennek a megéléséhez. Ha mégis van akkor az ilyen álmaimban a saját testemben vagyok, férfi és nő is volt már a társam, olyanok, akikhez a valóságban is érzelmileg kötődtem.
2022. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már más külsejű álmomban, de mindig hasonló az a test a valóshoz, túl nagy különbség nem jellemző. Leginkább a hajam, hajszínem tér el az eredetitől, de többnyire jellemző, hogy,az álombeli testemben kényelmesebben érzem magam, légiesebb az egész és ügyesebben használom. Például álmomban tudok cigánykerekezni, úszni, motorozni, stb.. a valóságban meg nem vagyok valami nagy tornász..

Állat még sosem voltam.

Egyszer voltam virág egy mezőn és féltem, hogy letaposnak.

Egyik álmomban férfi voltam. Szóval egymással beszélgetett a női és férfi énem és összeházasodni készültek.

2022. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kiskamaszként picit ducibb voltam, akkoriban mindig vékonyan álmodtam magamról.

Most már kimondottan sportos vagyok, azóta a saját testemmel álmodom.

2022. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!