Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy barátnőm azzt álmodta...

Egy barátnőm azzt álmodta terhes vagyok. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem beszéltem barátnőmmel, csak ilyen - olyan linkeket küldözgetünk olykor egymásnak, ma viszont írta, hogy azt álmodta, hogy terhes vagyok. Mostanában velem is előfordult jó párszor, hogy hasonlót álmodtam, illetve, hogy szültem is. Fogamzásgátlót szedek + nincs párom jelenleg. Egyetemen tanulok, max 5 év múlva ha lesz normális kapcsolatom és munkám vállalnék csak gyereket. Bár vágyom egy családra, első sorban inkább a páromat szeretném megtalálni.

Mit jelent ha valaki más álmában vagyok terhes?

A válaszokat köszönöm!



2022. máj. 8. 11:30
 1/7 anonim válasza:
43%
Hamarosan felcsinálnak.
2022. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Hogy a másik gyerekre vágyik, és kivetítette rád.
2022. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1

A világ összes bölcsessége benned összepontosul, gratulálok! Javaslom olvasd el mégegyszer (vagy többször, ha úgy sem megy az értelmezés) a kérdést, és úgy válaszolj, hogy az ne egy primitív gyökér megnyílvánulás legyen.


#2

Köszi, az meglehet. Bár ahogy őt ismerem még ő is nagyon távol áll ettől a témától.

2022. máj. 8. 12:41
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk semmit?
2022. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Ez érdekes, én is pont azt álmodtam, hogy terhes vagy.
2022. máj. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Csapd fel az álmoskönyvet. Abban vannak ilyenek.
2022. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm álmodott ilyet, de én terhes voltam addigra már,csak még nem tudta. 😄🤣
2022. máj. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!