Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van visszatérő álmod?

Van visszatérő álmod?

Figyelt kérdés

Miről szól?

Mikor szokott "visszatérni"? Vagy véletlenszerű?

Milyen jellegű? Zavar, ijesztő, vicces?

Szerinted mit jelent?



2022. máj. 12. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én menekülni szoktam egy égő házból, és minél gyorsabban futok annál kevesebbet haladok, csak egyhelyben topogok, de közben teljesen elfáradok

Mondanom se kell, elég rossz :(

2022. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban ismétlődött az, hogy a fellegekben jártam. Féltem, hogy lezuhanok. Nézetem szerint semmit sem jelent. Ui. ilyen koromban sokat feküdtem a fűvön és néztem a szálló felhőket, hogyan változtatják az lakjukat: felszívódnak, újak keletkeznek...
2022. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1.: nyilt utcan eszreveszem, h alulrol nincs rajtam semmi

2.: telefonalni szeretnek, de egyszeruen nem sikerul. Melleutok, nem veszi be a szamot, stb

3.: vmi borzalmas dolog tortent/meg akarok menteni vkit. Futni kellene, de a labam olom nehezsegu

4.: megyek fel a 4. emeletre, es az utolso 2 lepcsosorban hianyoznak lepcsok, ugy kell masznom, egyensulyoznom (teriszonyom van).

2022. máj. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Balasa Bence ***** válasza:
100%

Vasárnaponként.


Egy erdőbe kerülök, és egyszerűen csak járom a szép tájat. A felfedezésben egy, az átlagosnál valamivel nagyobb hím fekete párduc a társam, akinek már nevet is adtam: Ráó.


Hiába egy vadállat van ilyenkor a közelembe, soha nem félek tőle, ilyenkor érzem magam igazán nyugodtnak.

2022. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Visszatérő hogy haverokkal.baráokkal vagyunk uj helyeket epitményeket fedezunk fel.pl.kastélyok, és masfele vezet a lift vagy lépcső mint amerre logikus lenne, neha szűk lyuk egy folyosó amiben kúszva lehet csak átmenni,vagy twtőtéren kell menekulnunk jonnek értunk helikopterrel stb

Es hiaba vagyok lassan 30, az álmamimban még mindig a huszas eveim elejen vagyok es azokban a cuccokban is vagyok mint anno.


En valoszinusitem hogy a korabbi rengeteg osztalykirándulás meg ilyenek miatt van az hogy allandoan hasonló álmaim vannak ahhoz.

Azaz többen csapatban vagyunk es helyeket fedezunk fel

2022. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!