Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi az álmom jelentése?

Mi az álmom jelentése?

Figyelt kérdés

Üdv,


Azt álmodtam hogy felébredtem az ágyamban és arra lettem figyelmes hogy nyitva van bukóra az ablakom és belűl a szobám falára rárakódott a jég pont mint egy méhűtő belsejében. De már olvadásnak indult.. odamentem az ablakomhoz, a függönyöm deres volt, nedves.. kinéztem az ablakon és az utcában állt a víz mintha egy nagy viharos zuhatag után lennénk. Az idő borús volt kint. ( Érdekesség hogy nem fáztam az álomban sem meg amikor felkeltem a valóvilágba akkor sem )

Ha valaki ért ehhez és tudja esetlegesen a lehetséges jelentését az írjon.


A válaszokat előre köszönöm!



#jég #álom #vihar #zuhatag #Ébredés az álomban
2022. máj. 13. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Jelentheti például azt, hogy valaki bement a szobádba, és betakart mielőtt felébredtél.

Ahhoz hogy kicsit nagyobb betekintést nyerj te magad az álmod megfejtésébe, fel kell tudnod idézni hogy mi volt az, amit éreztél az álmod során, mert nem csak kézzelfogható dolgokat tud álmodni az ember.

Engem például mindig rettegéssel tölt el egy piros és sárga halakkal teli akvárium az álmomban annak ellenére, hogy semmi ilyesztő nincs benne amikor visszaemlékszem. Esetleg annyi hogy félek a mélységtől, de ez a tény csak lazán köthető egy akváriumhoz, és semmiképp sem a halak színéhez.

2022. máj. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagymamám részletenként szokta "megfejteni" az álmait az álmoskönyvből még régebben, amikor a nyomtatott könyvek voltak a jellemzőek.


Ő így tenné a következőket: ágy, ablak, szoba, jég. (Ezeket egyenként végignézné az álmoskönyvben, jelentéstartalommal együtt.)


Most már az interneten is van ÁLMOSKÖNYV. Jó álomfejtést kívánok! :)

2022. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy nagy esők és hóviharok lesznek télen
2022. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!