Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon miért álmodtam fehér...

Vajon miért álmodtam fehér nacionalistákkal és mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Magyar fehér nacionalisták rohamoztak meg az éjjel egy bizonyos "gyermek gyógyfürdőt" amin az a felirat állt, hogy "Egy társadalom lelkét az mutatja meg igazán ahogy a gyermekekkel bánik." Az épület egyébként ilyen régi magyar kórház jellegű volt, belül nagy medencével. 4 fegyveres biztonsági őrrel voltam ott, akik közül az egyik azt mondta, hogy a fehér nacionalisták éjjel be szoktak törni a fürdő területére randalírozni. Utána már lehetett hallani mozgást valahonnan az épületen kívülről. Nálam is volt fegyver, de üres volt a tár. A fegyver végig velem volt. Mondta az őr, hogy menjünk ki, mert meg fogják kezdeni a rohamot, a kerítésen átmászva próbálnak bejönni. Kimentünk a többi biztonsági őrrel, és már jöttek is befelé a nacionalisták akik éles tűzpárbajban végül megölték a biztonsági őröket. Az egyik női biztonsági őrt a szemén érte a találat és nagyon sokáig ordított a fájdalomtól. Én lopakodva ki tudtam szökni a kerítésig, de ott meglátott a volt férjem és elkapott. Ő szintén nacionalista volt. Azt mondta, hogy drágám szeretlek, rá fogtam a fegyvert, de elkapta és rögtön megnézte a tárat ami üres volt, és itt ébredtem fel. De bennem volt a félelem érzése, hogy meg fog ölni. Egyébként az álmom szerint bántalmazó volt a férjem, és ezért váltam el tőle. Szóval ennyi. :D Ilyen intenzív álmom már rég volt, meg hogy ennyire tudjak rá emlékezni, ilyen különleges részletekre is.

2022. máj. 17. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez is a háború miatt van.

Én is rendszeresen álmodok hasonlót.

Ma éjjel is.

2022. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen valószínűleg emiatt van. Bár rákerestem most ilyen régi kórházakra, és az álmomban olyan volt a kórház mint a tatabányai bányakórház (amit már lebontottak pár éve). Pedig előtte sose láttam azt. A leírás alapján volt a kórházban gyermekgyógyászati részleg is, valamint gőzfürdő mellette. Kicsit fura egybeesésnek tartom. Persze ez lehet véletlen is, a jó ég tudja. Vagy Lehet, hogy valami előző életbeli látomásom volt egybekötve ilyen furcsa sztorival?
2022. máj. 17. 11:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Náci csillámpóni vagy
2022. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Túl sok parlamenti közvetítést nézel, azért.
2022. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem nézek semmilyen parlamenti közvetítést, egyáltalán nem foglalkozom politikával. Magyar politikával főleg nem, ott olyan kocsmastílus megy, hogy borzalmas. Egyszer belenéztem, hogy beszélnek egymással és hányingerem lett.
2022. máj. 18. 11:05
 6/9 anonim ***** válasza:
5# Egyetértek!
2022. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mi az a fehér nacionalista?
2022. máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7. Főleg Amerikában hívják így őket. Fogalmazzunk úgy, hogy szélsőjobboldaliak.
2022. máj. 21. 12:10
 9/9 anonim válasza:
Értem. Köszi a választ.
2022. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!