Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álom az exemmel?

Figyelt kérdés

Már több éve szakítottunk az exemmel, és már több, mint egy éve van másik párom, akit nagyon szeretek.

A szakítás óta körülbelül havonta előfordul, hogy azt álmodom, hogy újból összejöttünk az exemmel az ő unszolására, és utána mindig rájöttem álmomban, hogy nem ezt akarom, nem jó a kapcsolat. Azt tudni kell, hogy a kapcsolatunk alatt többször is szakítottunk, és mindig az exem kezdeményezett, hogy jöjjünk újból össze.

Mióta az új párommal együtt vagyunk, sokáig nem álmodtam a mostani párommal, nem tudatosodott álmomban, hogy Vele vagyok, csak nagyon szomorú voltam, ha azt álmodtam, hogy az exemmel vagyunk együtt.

Tegnap viszont azt álmodtam, hogy egyszerre jártam mindkettőjükkel, és szomorú voltam, hogy az exemmel is járnom kell. Ezekben az álmaimban közösségben vagyunk, családdal, barátokkal, és mindig szégyellem a családom előtt, hogy együtt vagyunk újból. (A családom a többedik szakítás után tényleg nem kedvelte az exem).

Tényleg nem szeretnék újból összejönni az exemmel, nem szeretem, nem tartjuk kapcsolatot, ezért nagyon zavarnak ezek az álmok. Szerintetek miért álmodom ezt mégis gyakran?



2022. máj. 24. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert sokat gondolsz rá.
2022. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ami most van köztem és egy csaj között egy viszonzatlan szerelem sok érzést fel kavar, próbálom elengedni, de mostanság minden eszembe jut, olyan lány is akivel talán 1 hónapig írtam de nem lett semmi, mégis, ilyen ez, de valami nem fasza így se, talán régebbi minták felébresztésével könnyebb a gyászreakciót elviselni, és nem csak egy adott személyre gondolok? Ki tudja.
2022. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!