Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit vagy csak...

Jelent valamit vagy csak hülyeség?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy tegnap este azt álmodtam, hogy olyan képességem van ami hasonlít Eleven-éhez és végig üldöztek emberek, én meg az elején nem tudtam, hogy mit csináljak, aztán meg egyszer csak kinyújtottam a kezem és elkezdtem üvölteni, és az összes embert felrepítettem aztán lecsaptam a földre. ( Ez azért is volt furcsa, mert előtte is próbáltam ezt az álmomban de akkor még nem tudtam csak nagyon kicsit és utána el is fáradtam. ) Aztán amikor megint meg akartam ismételni ezt, hogy kinyújtom a kezem és felemelem őket, akkor arra keltem fel, hogy a kezemet olyan erővel emeltem fel, hogy belevertem a falba. 😀😂


Tudom, viccesnek tűnhet, de annyira a hatása alatt vagyok még mindig, hogy egész nap ezen gondolkoztam, hogy hogyan tudtam olyan erősen kinyújtani a kezemet, ( miközben amúgy rajta feküdtem) hogy úgy beleverjem a falba, hogy utána piros legyen 😂😂


Szóval, ha valaki tudja, hogy miket jelentek ezek a dolgok akkor megírhatja nyugodtan 😁


Ja, és nem vagyok ST fan, meg igazából nem is nézek róla videót, csak még régen megnéztem a 3. Évadig, de aztán annyira nem foglalkoztam vele, és nem is beszélek/gondolkodok róla semennyit se😳



2022. jún. 11. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy megmaradt a fejedben,és bemászott a fantázia az álmaidba.
2022. jún. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ahogy 1es mondja

Én például arról álmodom sokat hogy dolgozom. Káros szenvedély

2022. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki az az Eleven?
2022. jún. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tizi
2022. jún. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokat kell még tanulod ifjú padavan
2022. júl. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!