Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaimmal voltam egy játszótéren. Hintáztam, és nagyon magasra röpültem, olyan magasra, amilyet a hinta láncának hosszúsága nem is engedett volna. Próbáltam leszállni, de amikor a lábammal hozzáértem a talajhoz, akkor nem sikerült megállítani, és leugrani sem tudtam volna, mert nagyon magasan voltam, és ha onnan ugrottam volna, akkor összetöröm magam.

Egy lány állt a hinta mellett, aki barátnőm volt. A sulinkhoz közel van egy játszótér, ott a valóságban is többször voltunk, hintáztunk is.



2022. jún. 18. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akarod ott hagyni a békés, barátos-hintás környezetedet.
2022. jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Játékokkal, játékossággal kapcsolatban, gyermekiséggel kapcsolatban lehet úgy érezted, hogy egy adott ponton túl messzire mentél, és túlságosan elszakadtál a realitástól, és hogy ha onnan visszatérsz majd a realitásba, akkor az kellemetlen lesz.

Lehet félsz a játékosságodat megélni, hogy még gyerek legyél (ha az vagy), vagy néha ugyanolyan önfeledten tudj játszani, mint egy gyerek (valszeg ha felnőtt vagy), mert félsz hogy túlságosan elszakadsz a realitástól, és utána nagyon rossz lesz majd a visszatérés a ridegségbe, "felnőttségbe".

2022. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!