Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha lány vagyok,...

Mit jelent az, ha lány vagyok, de néha az álmaimban fiúként szerepelek?

Figyelt kérdés

Néha vannak álmaim, ahol nem is lány, hanem fiú vagyok, a múltkor konkrétan azt álmodtam, hogy fiú voltam és elutasított egy lány akinek szerelmet vallottam. Nem vagyok leszbikus és transznemű sem, tehát még azt sem mondhatni, hogy fiú szeretnék lenni vagy valami.

Vajon miért álmodok ilyeneket?



2022. jún. 19. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A léleknek nincs neme....néha férfiként néha nőként élünk le életeket.

Az hogy ezt miért álmodtad sokminden miatt lehet, akár a mostani folyamatosan társadalmi viták az lmbtq-ról -miatt is, vagy átszüremlő emlékek a fátylon, esetleg egy "jelzés" önmagadtól önmagadnak, de lehet csak egy álom....néha az álom csak álom.

2022. jún. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

Ha ez egy jelzés önmagamnak, az alatt mit értesz?

2022. jún. 19. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt nézd hogy milyen érzéseket hozott ki belőled az álom. Azt kell feldolgozni.

Igaz az ilyesmit nehéz álomszinten előhozni, így sanszos, hogy fizikai szinten is meg fog valósulni, hogy átéld az érzést.


Ha ez bekövetkezik, ügyelj arra hogy ne fojtsd el! Éld át amennyire csak tudod! Figyeld az érzést a jelenléteddel!

2022. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
A mai világban ez teljesen természetes, te tudat alatt fiu szeretnél lenni, vedd fel a kapcsolatot egy plasztikai sebésszel.
2022. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy van épkézláb jelentése egy álomnak. De jelentés lehet az is, nem feltétlenül arra célzok, hogy más nemű akarsz lenni, de jelenthetné azt is. Arra, hogy más akarsz lenni, mint ami vagy most.
2022. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köztudott, hogy a fiúk sokkal könnyebben tudnak pisilni. Biztos irigyled őket, hogy nekünk elég csak egy bokor, neked meg mindig kell egy vécé. :D
2022. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
52%
Jézus az álmok csak álmok a tudatalatti szülötte ami a napi történéseket összekuszálja lehet hogy néztél hasonló filmet vagy olvastál valamiféle történetet, nem kell hogy jelentsen is valamit. Nyugodj meg!
2022. jún. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!