Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Jelent egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy vidéken egy elhagyatott helyszínen vagyok(egykét ember van és farmok) ahol valamilyen okból kettő embert is megöltem(szándékosan szóval meggyilkoltam) és elástam mélyre a földbe és ezután már nem emlékszem pontosan de elkezdett rám valaki gyanakodni és oda ment ahol elástam a kettő holt testet és azt mondta hogy ez frissen ásott (?) És nem emlékszem hogy elfogtak e de onnantól rettegtem hogy lebukok imádkoztam hogy ez egy álom legyen és nem tudom jól elmondani de amiatt a félelem miatt lett olyan szörnyű az álom amit a gyilkosság után éreztem. Nem szoktam emlékezni nagyon az álmaimra de erre emlékszem kb.

Mit jelenthet ez? Semmit? Csak egy egyszerű álom?



2022. jún. 21. 12:53
 1/4 anonim válasza:
Megölted azokat, akik fogva tartottak egy tanyán, és megerőszakoltak?
2022. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1, Úgy emlékszem csak úgy megöltem őket és nem tettek velem semmit.
2022. jún. 21. 13:02
 3/4 anonim válasza:
Lehet láttál valamilyen filmet előző este.
2022. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Általában humorosabb filmeket szoktam nézni. Nem vagyok nagy horror fan..
2022. jún. 21. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!