Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban a tükörképem másmilye...

Álmomban a tükörképem másmilyen volt, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Szóval nem az első eset. Többször álmodtam már ilyet, s rendszerint mindog ugyanaz, vagy hasonló. Belenézek a tükörbe, viszont a tükörképem véres. Folyik a szememből a vér, az arcom csuron vér. Volt már, hogy sápadtabb tükörkép nezett vissza.. mint egy halott.. az elmúlt ejel pedig mint mondtam az arcom ugyan, csak véresen, rémisztőbben..

Nagyon erdekelne a dolog, ki mit gondol..



2022. jún. 23. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Én hallottam valami olyasmit hogy ha álmodnak tükörbe nézzel nem saját magadat láttod. És hogy nem ajánlott tudatos álmodban a tükörbe nézned mert különben egy ijesztő dolgot fogsz látni és nem magadat.
2022. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudatos álom volt, és magamat láttam. Viszont nem éppen volt a tükörképem "normalis"...de ahogy irtam is, remisztobben nezett ki mint egyébként.. gondoltam rá, hogy a belső viláomat tükrözi vissza, a nehezebb dolgaimat, amit cipelek. A lelkemet, vagy nem tudom.
2022. jún. 23. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok. Igen magadat láttod de durvábban.
2022. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Érdekes dolgok ezek...valaki valamit még tudna ir i ezzel kapcsolatban?
2022. jún. 23. 14:36
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy álmodsz. Nekem pl. sosem sikerül a tetkóimat odaálmodni a helyükre, vagy nincsenek ott vagy tök más minta van. De pl. számolni se tudok álmomban, néha próbáltam már megszámolni az ujjaimat, mert úgy tűnt, túl sok van de mindig felébredtem tőle. Vagy pl. a lépcsők is mindig tök furák szoktak lenni, hosszabbak, más alakúak és szintén nem lehet megszámolni a fokokat.
2022. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Grimfox ***** válasza:
100%
Nagy eséllyel azt az "énedet" látod, amit elrejtesz a világ elől, és talán te magad sem tudsz róla, de álomban a tudat félig, vagy teljesen lekapcsol, és az általa elnyomott dolgok felszínre kerülhetnek. A tükörképet így emlékezetből megvizsgálva elnyomott, elfojtott, öntudatlan tulajdonságokat ismerhetsz meg, általában hibákat, félelmeket.
2022. jún. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A tükörben érzelmi problémákkal szembesülhetsz,olyan traumatikus feldolgozatlan elfojtásokból származó csomagok kerülnek a felszínre amit a mélytudatod őriz,vagyis a saját torzulásaid amit szellemi szintre emelve-tudatosítva az ébrenlétben kibonthatsz magadnak...De itt is érvényes a szimbólumrendszer akárcsak álomidőben..pl. a vér elsősorban a megtisztulást jelképezi és a legmélyebb fájdalmakat ha a szemedből folyik akkor az lehet a belső látás tisztulása..ésígytovább..
2022. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!