Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Állatokkal való homoszexuális...

Állatokkal való homoszexuális álom mit jelent?

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy fordulj sürgősen orvoshoz. Bomlik a személyiseged
2022. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg te fordulj, amiért ezt a kategóriát olvasod. Ha rajtad nem segít, másokon sem fog.
2022. jún. 25. 23:31
 3/9 A kérdező kommentje:
Én inkább egy előző életemben lévő emlékre gyanakodtam. De eddig azt hittem, hogy szarvas voltam. Sőt biztos voltam benne.
2022. jún. 26. 00:06
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudok konkrét jelentést írni,de nem is biztos hogy kell, ha fontos az álmod és van jelentése,nem biztos hogy mindegyiknek van,meg fogod tudni,ne keresd görcsösen az álmaid lehetséges jelentéseit.
2022. jún. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

4

Egy élet van

2022. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
44%
Azt jelenti hogy beteg hajlamaid vannak. És nem, nem voltál szarvas :D beszélgess el egy pszichiáterrel szerintem, ha segíteni nem tud, legalább egy nagyon érdekes tanulmányt írhat rólad
2022. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
85%
Hat fogalmam sincs kicsit betegnek hangzik de ha nem zavar vagy nem surun tortenik ilyen akkor egy random kepzeletbeli szulemeny amit az agyad krealt
2022. jún. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
76%
Hogy nem kellett volna lefekvés előtt megenni azt a spenótos canellonit😚
2022. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Semmit, én egyszer azt álmodtam hogy vérfarkas volt a suliban és vele beszélgettem, aztán utána Dumbledore megdicsért hogy milyen ügyes voltam, az álmok nagy részének semmi értelme sincs :D
2022. jún. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!