Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok egyre gyakrabban...

Miért álmodok egyre gyakrabban ezzel az álommal?

Figyelt kérdés

Félek attól, hogy a konyhában (ahol nincs senki) hirtelen meglátok valakit de utána mindig megszakad az álom még ha nem is láttam ott senkit. Nagyszobában szoktam lenni álmomban ahol ott van mindenki, én is és meghallunk valami zajt s a konyha felé osonva (általában sötét, félhomály van) félelem tölt el. Mai álmomban láttam valakit de nem bántott, nem volt ijesztő, csak ott volt én meg elő vettem egy hatalmas kardot (biztonság érzet talán) és itt megszakadt az álom...

Lehet közre játszik, hogy kis koromban valamiért féltem ha meglátnék egy idegent a konyhában (csak a konyhában) és lehet most valamiért előjön álom formájában? Mert pár éve is volt ilyen álmom, most is, ilyen visszatérő álom jelenet. Amúgy a konyhában mindig van valaki, nagyon ritka ha nincs, nem is értem miért pont a konyha van jelen mindig.



2022. júl. 13. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Mióta laktok ezen a helyen? Volt előttetek más lakó?

Másnak a családból nincs fura érzése a konyha miatt?

2022. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak visszatérő rémálmok. Nekem is van gyerekkori álmom, ami visszatér néha. Most már tudom mit jelent, nem is félek tőle, mégis jön.
2022. júl. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!