Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Bajt jelez hogy a halott...

Bajt jelez hogy a halott kolkeganőmmel álmodtam?

Figyelt kérdés

Már több mint 2 éve elment , az álmomban nem ö volt beteg hanem neki egy rokona és emiatt kért lelki -fizikális támogatást , segítettem persze , bár egy kicsit idegenkedtem. Félek azért álmodtam vele mert én leazek a következő.

Igaz mostanában sokat agyalok ilyesmin.



2022. júl. 27. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor azért álmodhattad, mert sokat agyalsz ilyesmin.
2022. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajt nem jelez, valószínű tudat alatt eszedbe jutott aztán bele kapcsolódott az álmodba. Én pl régebben álmodtam egy kedves fiú ismerősömmel aki 14 éve hunyt el, és meglepődve néztem, hogy a tragédia évfordulóján ( pont a 10.) álmodtam vele, random , előtte kb sose.. Náluk voltunk és beszélgettünk, majd ő elment dolgozni. Azóta is elek. Inkább szerintem csak a tudatomban volt a datum és amúgy meg elfelejtettem. Persze utána többet gondoltam rá. Ne aggódj emiatt :)
2022. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Ez nem egy film,nem a Végső állomás,csak egy álom és annyi.Én is sokszor álmodtam már halott ismerőseimmel,és utána is halt még meg ismerősöm,akikkel szintén álmodtam,és azután,meg azután is szintúgy,és soha nem én következtem.
2022. júl. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

2-es te nagyon beteg lehetsz!


Kérdező: halottal álmodni általában pozitív életesemény az álmoskönyvek szerint (ált.).

2022. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem
2022. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4, miért is ?
2022. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!